Sprawdzian z lektury w pustyni iw puszczy victor junior
Rozwiąż test!Witaj na stronie Quizz.pl.. Życzę miłego rozwiązywania.. Załóż konto Nie pamiętasz hasła?. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. nie nazywał Jej.. Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Ile wiesz o lekturze „W pustyni i w puszczy"?. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.. strona główna .. Lista pytań W pustyni i w puszczy Zaznacz wszystkie Odznacz wszystkie Wybrano pytań / Jakie nazwisko miała Nel?. Rozwiąż test!. Udostępnij.. Usunąć ten komentarz?. Uczniowie dzielą się swoimi wrażeniami po przeczytaniu powieści.Ludzie powiada ą, że w te okropne bitwie, w które poległ enerał Hicks, Smain dowodził artylerią Mahdiego i on to podobno nauczył mahdystów obchodzić się z armatami, czego przedtem, ako dzicy ludzie, wcale nie umieli.. W pustyni i w puszczy .. "W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imię i nazwisko I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią.. wygrywać?. TEST " W PUSTYNI I W PUSZCZY" czy dobrze przeczytałeś książkę ?. 2.Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. Ale Smainowi chodzi teraz o to, by wydostać z Egiptu żonę i dzieci, toteż gdy Fatma, która widocznie z góry Mirusinda 3 lata temu..

Drzewo, w którym mieszkali w puszczy (baobab).

Serwis zamknięty.. 47 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Jak Kali nazywał Nel (najczęściej) ?. Na jakim kontynencie rozgrywa si ę akcja powie ści?. Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany W pustyni i w puszczy - test znajomości lektury.. Test z lektury: „W pustyni i w puszczySzczegółowy sprawdzian ze znajomości lektury " W pustyni i w puszczy".. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury.. Literatura "Quo vadis" - test znajomości lektury .Szczegółowy test z lektury.. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.-podróżnicza „W pustyni i w puszczy" - ostatnie dzieło pisarza, który zamieścił w nim własne obserwacje i wrażenia z podróży.. Quizy Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Sienkiewicz chciał, aby utwór był przezna-czony nie tylko dla młodzieży, lecz także dla dorosłych czytelników.. Zgadywanki Zdrapka Przetrwanie Opowiadania Losowy quiz.. • Amerykanin i Amerykanka • Polak i Angielka • Portugalczyk i Angielka • Anglik i Polka 3.Język polski, Sprawdziany i testy Kartkówka z lektury W pustyni i w puszczy..

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.

- Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest z lektury szkolnej W pustyni i w puszczy.. Jeżeli chcesz, możesz pomóc swoim znajomym, którzy mają z tę lekturą .Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki H. Sienkiewicza ''W pustyni i w puszczy'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. Kafelki ze zilustrowanymi przygodami bohaterów, za pomocą kodów …W pustyni i w puszczy - test wiedzy.. Sprawdź, ile pamiętasz!. Grając, przeżyjesz przygody, które spotkały Stasia i Nel, a przy okazji dowiesz się wiele o powieści Henryka Sienkiewicza i Afryce początku XX wieku.. dowiadywać się nowych rzeczy?. Skomentuj.. U góry znajdziesz quiz W pustyni i w puszczy 28.W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę.. Inne tryby testu.. Rozwiąż test.. Szukaj.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.Sprawdź swoją wiedzę z lektury!. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. • azjatyckim • ameryka ńskim • europejskim • afryka ńskim 2.. Jakiej narodowo ści były dzieci- główni bohaterowie ?. RawlisonZgłoś błąd; Jak nazywał się Staś?Jakie mogą być pytania do sprawdzianu z lektury "W pustyni i w puszczy" ?. „W pustyni i w puszczy" wydrukowano po raz pierwszy w latach 1910-1911 jakomgr Agata Wojewódzka Scenariusz lekcji języka polskiego do przeprowadzenia w klasie V szkoły podstawowej Temat lekcji: Przygody Stasia i Nel - nasze spotkanie z powieścią Henryka Sienkiewicza „W pustyni i w puszczy" 1..

Sprawdź swoją wiedzę z lektury!

hasło login.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Czy lubisz: dobrze się bawić z przyjaciółmi?. Opis testu.. Test z lektury "W pustyni i w puszczy" Literatura Test z lektury "W pustyni i w puszczy" - poziom trudny.. Cześć te quizy pomogą wam sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności możecie sobie wybrać książki,lektury,powieści,prozy,a nawet bohaterowie naszych lektur.Plik sprawdzian z lektury w pustyni i w puszczy victor junior.pdf na koncie użytkownika delonestar • Data dodania: 18 sty 2015Plik W PUSTYNI I W PUSZCZY pytania.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder W PUSTYNI I W PUSZCZY • Data dodania: 6 maj 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.wiedza z lektury ,,W pustyni i w puszczy'' - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmasteraa) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?W pustyni i w puszczy test dla klasy 5 (rozwiąż, nie musi być cały) I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią.Dozwolone jest pobieranie materiałów oraz ich modyfikacja (przystosowanie, przeróbka) wyłącznie do własnego użytku dydaktycznego związanego z wykonywanym zawodem nauczyciela w danej placówce szkolnej i prezentowanie ich na forum szkoły (w tym innym nauczycielom i rodzicom uczniów).Pytania do sprawdzianu z lektury "W pustyni i w puszczy" HENRYK SIENKIEWICZ: „W PUSTYNI I W PUSZCZY ..

Kapitan Glen i doktor Clary.Test znajomo ści lektury „W pustyni i w puszczy" 1.

2010-02-28 19:38:41 czy w książce ,,W pustyni i w puszczy Staś i Nel sie pobrali " Aaa i jakie pytania mogą być na sprawdzianie to pilne błagam o pomoc 2010-11-15 16:05:20Zobacz quiz: "W pustyni i w puszczy" Henryk Sienkiewicz.. Kartkówka z lektury W pustyni i w puszczy .. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika .W pustyni i w puszczy Autor: Henryk Sienkiewicz Czyta: Ewa Sobczak Kategoria: Dla młodzieży Długość: 10 godzin 5 minut "W pustyni i w puszczy" to powieść dla młodzieży, wydawana .W pustyni i w puszczy Autor: Henryk Sienkiewicz Czyta: Ewa Sobczak Kategoria: Dla młodzieży Długość: 10 godzin 5 minut "W pustyni i w puszczy" to powieść dla młodzieży, wydawana .Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Nie było w powieści Kalego.. Staś otrzymał chininę dla chorej Nel, dostali też jedzenie, herbatę, broń proch, kompas itp. 5.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Dokładniejszy niż streszczenie :) testomaniak.pl..Komentarze

Brak komentarzy.