Kartkówka z lektury ania z zielonego wzgórza
sciaga.pl menu.. 2.Zobacz quiz: Ania z Zielonego Wzgórza.. Identyfikujemy bohaterów powieści - Czytanie ze zrozumieniem // odp.. Będziesz miał/a z niej sprawdzian?. Literatura Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Literatura Którym bohaterem z serii o Ani .Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Lucy Maud Montgomery, "Ania z Zielonego Wzgórza" - test z lektury.. Podobne działy.. Test z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza ,, dzięki temu testowi poznasz dokładniej Anię z Zielonego Wzgórza .Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. klp.pl Lektury Analizy i interpretacje Motywy literackie Epoki .. Ania z Zielonego Wzgórza - czas i miejsce akcji .Megatest, to nowoczesny serwis edukacyjny, oferujący darmowe testy.. Przecie Ŝ nigdy o tej porze roku nie je ździ do miasta i nigdy nie udaje si ę z wizyt ą, i to jeszcze w dzie ń powszedni.. a) ponieważ przez Anię Diana spadła z drzewa, b) bo Ania upiła Dianę, c) dziewczynki pokłóciły się o Gilberta.Niedawno Ania przerabiała lekturę „Eleine".. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz // odp..

Test z lektury „Ania z Zielonego Wzgórza".

Proszę , Kartkówki , z lektury tej.Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Kim była Małgorzata Linde?. Gdy Ania wisiała na palu wystającym z jeziora, podpłynął do niej .Jak miała na nazwisko Ania?, Kim byli dla siebie Maryla i Mateusz?, Jak mieli na nazwisko właściciele Zielonego Wzgórza?, Kto nazwał Anię "marchewką"?, Jaką karę dostała Ania za rozbicie tabliczki na głowie Gillberta?, Jak miał na nazwisko Gillbert?, Jak miała na imię przyjaciółka Ani?, Jak Ania nazywała osoby, z którymi czuła nić porozumienia?, Dlaczego Maryla była .. "Ania z Zielonego Wzgórza" to lektura sugerowana dla klasy 5.. NigdyTytuł: Ania z Zielonego Wzgórza Autor: Lucy Maud Montgomery Współtwórca: Krystyna Kozanecka-Kołakowska (lektor) Wydawca: Agencja Artystyczna MTJ/SMPBLektura ,,Ania z Zielonego wzgórza'' Pytania i czekam na odpowiedzi.. Ania z Zielonego Wzgórza.. Test ze znajomości lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" .Jakie mogą być pytania na sprawdzianie z lektury: ,,Ania z zielonego wzgórza,, ?. Rozwiąż ten test, a przekonasz się, czy zdasz!. Autorem książki jest Lucy Maud Montgomery.. Zbliż się, dziecko, niech ci się lepiej przyjrzę!. Montgomery - Odmiana rzeczowników przez przypadkiPlik test 2.pdf na koncie użytkownika poczta.anka • folder Ania z Zielonego Wzgórza • Data dodania: 4 maj 2012 ..

...Przykładowe pytania z lektury .

Test Ania Z Zielonego Wzgórza.txt.. ZapraszamyAnia z Zielonego Wzgórza To jest test który pomoże wam sprawdzić wiadomości dotyczące książki sławnej pisarki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. Test z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza" .GRUPA A (IMIĘ I NAZWISKO) Kartkówka sprawdzająca poziom wiedzy o lekturze „Ania z Zielonego Wzgórza" Drogi uczniu!. tu sprawdzisz swoją wiedze na temat przygód w pierwszej części serii "Ania z Zielonego Wzgórza"!. Ach, czy kto widział kiedy podobne piegi!. Rozwiązuj Quizy i zgarniaj atrakcyjne nagrodya) Maryla umiera, a Ania opiekuje się Mateuszem, b) Mateusz umiera, a Ania wyjeżdża za granicę, c) Mateusz umiera, a Ania zostaje na Zielonym Wzgórzu.. Jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley?. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Ale sztuka skończyła się fiaskiem, bo martwa Eleine (którą grała oczywiście Ania) o mało co nie zatonęła w dziurawej łodzi.. Rozwiąż ten test, a przekonasz się, czy zdasz!. Będziesz miał/a z niej sprawdzian?. 12) Dlaczego Ania nie mogła przyjaźnić się z Dianą?. 9026 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Uważnie przeczytaj pytania, odpowiedź wpisz pod pytaniem w wykropkowane miejsce..

Maryla o pięknieAnia z Zielonego wzgórza - Testy - Dojrzewamy.pl.

Test z Ani z Zielonego wzgórza składa się z 18 pytań o różnym poziomie trudności.. Gdyby mu zabrakło brukwi do siania i musiałby po ni ą jecha ć, nieKartkówka ze znajomości treści lektury Lucy Maund Montgomery „ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA" Kartkówki z lektury umieszczane na moim blogu mają za zadanie jedynie sprawdzić znajomość lektury.. 1.imie chłopca na Ania z Zielonego Wzgórza - test wiedzy o lekturze Kartkówka sprawdzająca poziom wiedzy o lekturze „Ania z Zielonego Wzgórza Uważnie przeczytaj pytania, odpowiedź Dlaczego Ania znalazła się naAnia z Zielonego Wzgórza | Inne lektury .. „Ania z Zielonego Wzgórza" - cytaty.. Nie musi ona być podana w formie zdania, najważniejsze żeby była trafna.Kartkówka - znajomość treści lektury - "ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA" październik 12, 2016 ; Kartkówka - znajomość treści lektury - "ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA" Podgląd załącznika.. Obraźliwe słowa pani Linde o Ani Jakież to chude i nędzne stworzenie, Marylo!. Życzę wam powodzenia!. Została zachowana oryginalna pisownia autora.. Dorota 4 lata temu.. N a j To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćSprawdź, co zapamiętałeś z książki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza"..

Lektury szkolne ... Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" - poziom trudny.

profil Język polski.. Kim była Małgorzata Linde - test.docx.. sprzedawczynią w sklepie pana Blaira.. Test Ania z Zielonego Wzgórza.doc.si ę na Zielone Wzgórze i wybadam Maryl ę, dok ąd to Mateusz pojechał i w jakiej spranie.. A włosy czerwone, istna marchew!. Miłego rozwiązywania!Twoją lekturą szkolną jest ta książka?. Tagi dla tego testu: przygoda książka przyjaźń zabawa rodzina uczucieAnia z Zielonego Wzgórza to powieść kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery.. Rozwiąż test!ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA • SPRAWDZIANY • pliki użytkownika dorotkar przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA czytanie ze zrozumieniem.doc, TEST ANIA.docPlan wydarzeń „Ani z Zielonego Wzgórza", Lucy Maud Montgomery Ania z Zielonego Wzgórza - streszczenie i opracowanie lektury.. Udostępnij.. Szukaj.. żoną pastora.. Rozpocznij test.. Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. sąsiadką Cuthbertów.. Ściągnij załącznik: Kartkowka_-_znajomosc_tresci_lektury_-_ANIA_Z_ZIELONEGO_WZGORZA.pdf Podziel się: Katarzyna Autorka bloga .. "Ania z Zielonego Wzgórza" Czy na pewno wiesz wszystko o Ani Shirley?. Ciekawostki o L.M.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Skomentuj.. Rozwiąż test i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Proponuję zatem, aby uczniowie nie notowali pytań, tylko od razu same odpowiedzi.. bardzo szybki i ciekawy teścik mam nadzieje że w szkole pójdzie mi tak samo dobrze jak tu mam 10/10Kartkówka sprawdzająca poziom wiedzy o lekturze Ania z Zielonego Wzgórza Jak nazywają się rodzice Ani imiona i nazwisko.. Quiz, który przeglądasz jest częścią serii..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt