Sprawdzian z lektury w pustyni i w puszczy klasa 6

sprawdzian z lektury w pustyni i w puszczy klasa 6.pdf

13,08 zł 16,99 zł Oszczędzasz 3,91 zł-23% Wysyłamy w 24h .. "W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imię i nazwisko I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią.. Np. rozmowa z Mahdim, nieprzyjęcie wiary Mahdiego przez Stasia, głód, żebranie i praca Stasia, choroba Idrysa, spotkanie Greka, który dał im chininę i jedzenie na drogę.. Quizy Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Sienkiewicz chciał, aby utwór był przezna-czony nie tylko dla młodzieży, lecz także dla dorosłych czytelników.. Literatura "Quo vadis" - test znajomości lektury .. Klasa 6.. W którym kraju rozpoczyna się akcja powieści?a) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?W PUSTYNI I W PUSZCZY • SPRAWDZIANY • pliki użytkownika dorotkar przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • w pustyni i w puszczy (fragment) czytanie ze zrozumieniem.doc, W PUSTYNI I W PUSZCZY pytania (bez odpowiedzi).docWitaj na stronie Quizz.pl.. • Amerykanin i Amerykanka • Polak i Angielka • Portugalczyk i Angielka • Anglik i Polka 3.Dobrym źródłem testów jest portal Quizme.pl, a szczególnie ich dział Testy z lektur, z którego pochodzi wiele z poniższych znalezisk..

Tagi dla tego testu: W pustyni i w puszczy.

Quizy Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. • azjatyckim • ameryka ńskim • europejskim • afryka ńskim 2.. Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka.. Jak Kali nazywał Nel (najczęściej) ?. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. Sprawdź swoją wiedzę z lektury!. Pytania zawarte w teście.''. Niee!Peszek.. D: #Lekturanapolski.. W pustyni i w puszczy Henryk Sienkiewicz.. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.. Sprawdzian z matematyki klasa 4 (testy z matematyki klasa 4) Terapia pedagogiczna - na czym polegają zajęcia korekcyjno- kompensacyjne .Plik W PUSTYNI I W PUSZCZY pytania.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder W PUSTYNI I W PUSZCZY • Data dodania: 6 maj 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Dajcie odpowiedzi do testu z lektury W pustyni i w puszczy.. Inne tryby testu.. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.Test z lektury pt. "W pustyni i w puszczy" :') Sprawdź swoją wiedzę z tej książki!. Inteligencja wita.. "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza - sprawdzian wiadomości i umiejętności z lektury Beata Jabłońska "W świecie gdzie dobro i miłość zwyciężają" - test ze znajomości baśni w klasie IV Lidia Brus "Wędrówka do Ziemi Obiecanej" - test sprawdzający znajomość przeczytanego tekstu dla klasy II gimnazjum Ola Bednarska .Powieść pokazuje, że Polskę można mieć w sercu - Staś choć urodzony w Afryce, z dumą podkreśla, że jest Polakiem..

... Test z lektury "W pustyni i w puszczy" - poziom trudny.

John Ronald Reuel Tolkien - Hobbit, czyli tam i z powrotem Henryk Sienkiewicz - W pustyni i w puszczy .. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. Zobacz jako Lista Siatka.. Dokładniejszy niż streszczenie :) testomaniak.pl.. Strona.. Zadrościsz?. Nie ma tam elementów fantastycznych.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.W pustyni i w puszczy - test wiedzy.. „W pustyni i w puszczy" wydrukowano po raz pierwszy w latach 1910-1911 jakoZestaw: "221 W Pustyni I W Puszczy - Henryk Sienkiewicz 3" 0.. Nie było w powieści Kalego.. Zgadywanki Zdrapka Przetrwanie Opowiadania Losowy quiz.Szczegółowy sprawdzian ze znajomości lektury " W pustyni i w puszczy".. Szukaj.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraHenryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury.. Sprawdź, ile pamiętasz!. Szukaj.. hasło login.. Usunąć ten komentarz?. Aktualnie czytasz stron .. Zgadywanki Zdrapka Przetrwanie Opowiadania Losowy quiz.. TEST " W PUSTYNI I W PUSZCZY" czy dobrze przeczytałeś książkę ?. Trololo 29 kwietnia 2014 JEA.. 6/6 Geniusz!. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki H. Sienkiewicza ''W pustyni i w puszczy'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?.

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.

Serwis zamknięty.. Tekst do zadań 1-11 -Wiesz, Nel - mówił Staś Tarkowski do swojej przyjaciółki, małej Angielki - wczoraj przyszli zabtie (policjanci) i aresztowali żonę dozorcy Smaina i jej troje dzieci - tę Fatmę, która już kilka razy przychodziła do biura do twojego ojca i do mego.test: W pustyni i w puszczy; Test: W pustyni i w puszczy Opis testu: Autor nie dołączył opisu testu Liczba pytań: 42 Poziom: Łatwy Rozwiązany: 123 razy Średnia ocena: 6,00 (1 ocena) Średni wynik: 50% Autor: 67850210 Tagi: Dobrej zabawy.. Na jakim kontynencie rozgrywa si ę akcja powie ści?. .lektury szkoła podstawowa klasa 6; lektury szkoła podstawowa klasa 6.. Gatunek literacki W pustyni i w puszczy to powieść przygodowa dla dzieci i młodzieży.. Załóż konto Nie pamiętasz hasła?. remington sztucer strzelba AK-10 : 2.. Książki | okładka twarda .. Rozwiąż test.. Produkty 1-10 z 19.. Klasa 6 .Zobacz quiz: "W pustyni i w puszczy" Henryk Sienkiewicz.. Test z lektury pt. "W pustyni i w puszczy" :') Sprawdź swoją wiedzę z tej książki!. „W pustyni i w puszczy" to powieść: a) historyczna b) podróżniczo-przygodowa c) fantastyczna d) obyczajowa 2.. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.Test znajomo ści lektury „W pustyni i w puszczy" 1..

Rozwiąż test!Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.

strona główna .. Lista pytań W pustyni i w puszczy Zaznacz wszystkie Odznacz wszystkie Wybrano pytań / Jakie nazwisko miała Nel?. Jaką broń, dostał Staś na Gwiazdkę?. Jakiej narodowo ści były dzieci- główni bohaterowie ?. Jak nazywali się główni bohaterowie?. Cześć te quizy pomogą wam sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności możecie sobie wybrać książki,lektury,powieści,prozy,a nawet bohaterowie naszych lektur.Szczegółowy test z lektury.. Test z lektury: „W pustyni i w puszczyJeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. Poniższe testy powinny być jednak ciekawe nie tylko dla osób obecnie chodzących od szkoły podstawowej lub liceum, ale również dla tych, którzy naukę dawno już zakończyli.Sprawdzian z lektury "W pustyni i w puszczy" I.. 29 kwietnia .W pustyni i w puszczy test dla klasy 5 (rozwiąż, nie musi być cały) I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią.. W pustyni i W puszczy" Test dla klas piątych.. 2.Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. U góry znajdziesz quiz W pustyni i w puszczy 28.W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Podaj swoje imię: 1.Przed porwaniem Staś i Nel mieszkali w ?. nie nazywał Jej.. Życzę miłego rozwiązywania.. a) Londynie; .. Muszę tą lekturę na polski.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Pytania do sprawdzianu z lektury "W pustyni i w puszczy" HENRYK SIENKIEWICZ: „W PUSTYNI I W PUSZCZY ..Komentarze

Brak komentarzy.