Sprawdzian z lektury w 80 dni dookoła świata z odpowiedziami
Skomentuj.. Ile czasu miał główny bohater na podróż dookoła świata?. W tej sytuacji stanął zakład - jeśli Fogg objedzie świat w 80 dni otrzyma cztery tysiące funtów, jeśli natomiast zamiar ten się nie powiedzie .Charakterystyka Fileasa Fogga („W 80 dni dookoła świata" Juliusza Verne'a) Dlaczego J. Iwaszkiewicz zatytułował swoje opowiadanie „Ikar"?. Jedno z miast znajdujących się w Japonii, odwiedził je pan Fogg w .Od słowa do słowa, zakłada się z nimi o wielką sumę, że zdoła objechać świat dookoła w ciągu zaledwie 80 dni.. 1.Członkiem jakiego klubu był w powieści Fogg?. Totalnie źle napisałam wyniki więc się nie przejmujcie co tam napisałam.Sprawdzian ze znajomości lektury "W 80 dni dookoła świata".W 80 dni dookoła świata - test ze znajomości lektury .. Fileas Fogg założył się, że objedzie świat w 80 dni o: a) 500 000 funtów b) 20 000 funtów c) .. 25 tysięcy; 55 tysięcy; 65 tysięcy; Sprawdź się w poniższych tematach: Hello Kitty.. Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Zestaw: "216 W 80 dni dookoła świata - Juliusz Verne 1" 0.. W tej sytuacji stanął zakład - jeśli Fogg objedzie świat w 80 dni otrzyma cztery tysiące funtów, jeśli natomiast zamiar ten się nie powiedzie - zapłaci dwadzieścia .Masz problem ze zrozumieniem utworu W 80 dni dookoła świata?.

Test z lektury „W 80 dni dookoła świata"!

KawaiiNightmare 3 lata temu.. Stworzenie świata w Biblii „Grażyna"- charakterystyka tytułowej bohaterki powieści poetyckiej Adama Mickiewicza.. W podróż wyrusza jeszcze tego samego dnia, razem z nowo zatrudnionym francuskim służącym, Obieżyświatem.. Napisz do nas.. Udostępnij.. Pan Fogg pokłócił się z Proctorem.Macie jakiś test do lektury w 80 dni dookoła świata?. z barmanem z baru "Hild" 9.Odpowiedz na pytania z lektury ''W 80 dni dookoła świata'' 1.Członkiem jakiego klubu był w powieści Fogg?. Co zginęło z Banku Anglii?. pytanie 1 z 10.. Co zginęło z Banku Anglii?A.. c) W nocy ukradł strażakom klucz do jej celi.Quiz wiedzy z lektury "W 80 dni dookoła świata".. Lektura „Jacek, Wacek i Pankracek" M. Jaworczakowa .Najlepsze streszczenie lektury "W 80 dni dookoła świata".. Jakiej narodowości był sługa Fogga?. Książka opowiada o pewnym, niezwykle tajemniczym angielskim dżentelmenie, który zakłada się z członkami klubu „Reforma" o to, że opłynie kulę ziemską w zaledwie 80 dni.Lektura „W 80 dni dookoła świata" J. Verne, test.. Jakiej narodowości był sługa Fogga?Test z lektury .. Pan Fix był: kamerdynerem bezdomnym detektywem lekarzem : 2.. Ile funtów zostało skradzione z banku w lekturze "W 80 dni dookoła świata"?. punktualnym i zdyscyplinowanym z łatwością można odbyć taką podróż dookoła świata w 80 dni..

Sprawdź co wiesz o lekturze ,,W 89 dni dookoła świata''.

A ja już miałam i pomogę Ci dostać 5.. Odsłon: 63670 Ocen: 290 (56 %) Powtórz najważniejsze wiadomości i przygotuj się na sprawdzian lub odpowiedź ustną z języka polskiego.. Witaj na stronie Quizz.pl.. ze sprzedawcą sklepu mięsnego.. Robiłam test na szybko.. [przypis edytorski]Wypracowanie z języka polskiego jest charakterystyką Fileasa Fogga, głównego bohatera książki J. Verne pt.: „W 80 dni dookoła świata".. Czytałeś książkę i zastanawiasz się, ile z niej pamiętasz?. Pan Fogg założył się o: 100 funtów 3 tys. dolarów 20 tys.futów 30 tys.dolarów : 3.. Położył się na miejscu jej zmarłego męża na stosie ofiarnym i wyniósł ją z płomieni.. Bo na pewno będziesz mieć test z tej lektury.. Z jakiego miasta pochodził Jean?. // odp; Ciekawostki o autorze powieści - Przymiotniki.. Czytaj uważnie polecenia.. 8.Oferta wydawnicza GWO: podręczniki szkolne, multimedia, e-booki, zeszyty ćwiczeń, zbiory zadań, książki pomocnicze, poradniki dla nauczyciela, pomoce .Dzień, w którym Pan Fogg przyjmuje nowego służącego.. Tagi dla tego testu: Lektura, Szkoła, Przygody, Koleja, Parostatki, Fileas Fogg, Obieżyświat, Fix, Auda, W 89 dni dookoła świataTest z lektury "w 80 dni dookoła świata" Test ogólnie jest łatwy=) Jak ktoś przeczytał lekturę, to na pewno napisze 100/100 pkt.=)=)=) 1.. A.Reforma B.Prawda C.Honor 2..

U góry znajdziesz quiz Test z lektury "W 80 dni dookoła świata".Powodzenia!.

// odpIle pamiętasz z książki "W 80 dni dookoła świata"?. 5. Podaj nazwisko osoby, która śledziła Fogga i starała się utrudnić mu podróż?. Pan Foog wygrał zakład.. mam jutro test i nie wiem czy znam ją wystarczająco licze na szybką odpowiedż To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćKartkówka ze znajomości lektury "W 80 dni dookoła świata" .. JULIUSZ VERNE- „W 80 DNI DOOKOŁA ŚWIATA"( za każdą prawidłową odpowiedź 1 punkt) 1.. Prawda Fałsz : 1.. Jakiego koloru jest kokardka Hello Kitty?Witaj na stronie Quizz.pl.. Na zadanie otwarte odpowiadaj całymi zdaniami Powodzenia!. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz.. U góry znajdziesz quiz W 80 dni dookoła świata.W 80 dni dookoła świata - przetestuj swoją wiedzę.. Do ilu bibliotek klubowych należał pan Fogg?. Więcej.. Podobne działy .KARTKÓWKA ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY: JULIUSZ VERNE- „W 80 DNI DOOKOŁA ŚWIATA"( za każdą prawidłową odpowiedź 1 punkt)1.. W ślad za nimi udaje się agent policji Fix, przekonany, że pan Fogg jest uciekającym przestępcą…"W 80 dni dookoła świata" to lektura sugerowana dla klasy 5.. Napisz opowiadanie w imieniu Odyseusza.¹W osiemdziesiąt dni dookoła świata—tytułpolskiegotłumaczenia,stanowiącegopodstawęninie sze publi-kac i, brzmi:3odUµ > naokoło świata w FiX dniaFK..

175 Obserwuj ...W 80 dni dookoła świata.

// odp; Odtwarzamy trasę podróży pana Fogga - Kolejność wydarzeń.. Jak miała na imię współtowarzyszka Fogga?. Sprawdzian wiedzy na pewno Ci się przyda :) Widget !. W oryginale powieść nosi tytuł /e toXU dX monde en TXatUeinJt MoXUs.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Jeju przepraszam za wszystkie pomyłki.. Ile czasu miał główny bohater na podróż dookoła świata?w Marianowie „W OSIEMDZIESIĄT DNI DOOKOŁA ŚWIATA" TEST ZNAJOMOŚCI LEKTURY Drogi Uczniu!. 55 tys. funtów szterlingów B. złoto C. diamenty D. milion dolarów 2.. Co zginęło z Banku Anglii?. Czy może to jest Twoja szkolna lektura?. 175 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. 90 dni B. 80 dni C .Plik w 80 dni dookoła swiata sprawdzian.docx na koncie użytkownika wiolkaok • folder język polski • Data dodania: 4 gru 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Co wiesz o lekturze " W 80 dni dookoła świata"?. Rozpocznij quiz.. Pierwszy wyraz tytułu gazety, która uważała, że pan Fogg jest dżentelmenem.. Klub, do którego należał pan Fogg.. że okrąży świat w 80 dni?. Autorem książki jest Juliusz Verne.. A.Reforma B.Prawda C.Honor 2.. Tagi dla tego testu: Lektury, "W 80 dni dookoła świata", szkołaTest sprawdzający wiedzę o lekturze pt. "W 80 dni dookoła świata.. Znajdziesz pod tym linkiem: Czas i miejsce akcji - to pomoże Ci lepiej zrozumieć dzieło.. 55 tys. funtów szterlingów B. złoto C. diamenty D. milion dolarów2.Ale Fogg był uparty i twierdził, że wszystko można przewidzieć, a będąc spokojnym, punktualnym i zdyscyplinowanym z łatwością można odbyć taką podróż dookoła świata w 80 dni.. Test z odpowiedziami !.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt