Kartkówka w pustyni i w puszczy
Nie było ich w powieści.. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.HENRYK SIENKIEWICZ: „W PUSTYNI I W PUSZCZY' 1.. Co Staś dostał na Gwiazdkę?. Sprawdź, ile pamiętasz!. AC3-ELiTE Historia dwojga przyjaciół: 14-letniego Stasia Tarkowskiego i 8-letniej Nelly Rawlison.. polskiej .Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury.. Jak daleko jesteś w stanie się posunąć, aby zdo.. Na podstawie 10 pytań, zgadnę czy masz psa!. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Plik Test z treści lektury W pustyni i w puszczy.pdf na koncie użytkownika kostek1111 • folder w pustyni i w puszczy • Data dodania: 1 gru 2013.. Inne tryby testu.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Test z lektury "W pustyni i w puszczy" Kto chce się sprawdzić przed kartkówką?. 8Zgłoś błąd Jakiej narodowości był ojciec Stasia?. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćTEST " W PUSTYNI I W PUSZCZY" czy dobrze przeczytałeś książkę ?. Jakie miejsce nazwano Krakowem?. • azjatyckim • ameryka ńskim • europejskim • afryka ńskim 2..

(Wirtual...W pustyni i w puszczy.

Zapraszam.. Jakiej narodowo ści były dzieci- główni bohaterowie ?. Opis testu.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Jak Kali nazywał Nel (najczęściej) ?. Nie było w powieści Kalego.. U góry znajdziesz quiz W pustyni i w puszczy 28.W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę.. Przestraszyły je hieny ciągnące do trupów.. Audiobook.Streszczenie W pustyni i w puszczy W pustyni i w puszczy streszczenie Streszczenie treści W pustyni i w puszczy Streść W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza Napisz streszczenie W pustyni i w puszczy Sienkiewicza Napisz streszczenie W pustyni i w .. fajne dzięki napewno dostane 5 za kartkówkę.. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. To nie zwierzęta.. W któtych latach rozgrywa się akcja powieści?. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.wiedza z lektury ,,W pustyni i w puszczy'' - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraJakie mogą być pytania na kartkówce z "W pustyni i w puszczy" ?. Następnie ranny, wzięty do niewoli i skazany na Sybir, uciekł z głębi Ros i i przedostał się za granicę.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki H. Sienkiewicza ''W pustyni i w puszczy'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?.

W pustyni i w puszczy - test wiedzy.

Czy uda Ci się przejść opuszczony dom?. Na jakim kontynencie rozgrywa si ę akcja powie ści?. .Jak zmienili się aktorzy w pustyni i w puszczy 1973 rok - Duration: 2:51.. W jaki sposób dzieciom pomogło spotkanie z geografem Linde?. Konia Siwka.. "W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imię i nazwisko I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.a) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?Witaj na stronie Quizz.pl.. Wracają konie Gebhara i Chamisa.. Bardziej pasujesz do Ekipy Friza czy Team X?. Strona główna; Funkcje;Henryk Sienkiewicz W pustyni i w puszczy ROZDZIAŁ I 1 — Wiesz, Nel — mówił Staś Tarkowski do swojej przyjaciółki, małej Angielki — wczoraj przyszli zabtie (policjanci) i aresztowali żonę dozorcy Smaina i jej troje dzieci — tę Fatmę, która już kilka razy przychodziła do biura do twojego ojca i do mego.W pustyni i w puszczy (1973) PL. HQDVDRip..

2:51 🎧 W pustyni i w puszczy 🎧 Henryk Sienkiewicz.

Zostali oni porwani dla okupu przez służebników Fatmy uwięzionej wraz z dziećmi przez rząd Egipski.. Kształcenie kulturowo-literackie.W pustyni i w puszczy - w pustyni i w puszczy - test z humorem - W pustyni i w puszczy - W pustyni i w puszczy - "W pustyni i w puszczy" Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. CZytamCZytam Naprawde polecam boje się ponieważ mam jutro kartkówkę obym dostał 5-tkę albo przynajmniej czwórkę ale polecam bo krótkie a książki .W pustyni i w puszczy Test dotyczący lektury piątoklasisty W Pustyni i w Puszczy.. nie nazywał Jej.. Skąd porywacze, idąc przez pustynię, brali żywność i wodę?. 14Zgłoś błąd Ile lat miała Nel?. Pełna dramatyzmu historia przedstawiająca czasy powstania Mahdiego (Muhammada Ahmeda) i nieznane zakątki Afryki.te przymioty w wysokim stopniu i w znaczne części im właśnie zawdzięczał obecne swe wysokie stanowisko.. w Port-Saidzie|Port-SaidZgłoś błąd Ile lat miał Staś?. Jakimi zwierzęciami byli Saba i King ?. Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto.. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.Lista pytań W pustyni i w puszczy Zaznacz wszystkie Odznacz wszystkie Wybrano pytań /.. Kto odnalazł i uratował Stasia i Nel na pustyni (ostatni etap .Test znajomo ści lektury „W pustyni i w puszczy" 1..

Rozwiąż test!Test z lektury: „W pustyni i w puszczy" ...

TarkowskiZgłoś błąd; W jakim mieście mieszkali Staś i Nel?. Tekst do zadań 1-11 -Wiesz, Nel - mówił Staś Tarkowski do swojej przyjaciółki, małej Angielki - wczoraj przyszli zabtie (policjanci) i aresztowali żonę dozorcy Smaina i jej troje dzieci - tę Fatmę, która już kilka razy przychodziła do biura do twojego ojca i do mego.Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Cześć te quizy pomogą wam sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności możecie sobie wybrać książki,lektury,powieści,prozy,a nawet bohaterowie naszych lektur.W pustyni i w puszczy Autor: Henryk Sienkiewicz Czyta: Ewa Sobczak Kategoria: Dla młodzieży Długość: 10 godzin 5 minut "W pustyni i w puszczy" to powieść dla młodzieży, wydawana .Sprawdzian z lektury "W pustyni i w puszczy" I.. Nie wiadomo.. W pustynii i w puszczy.Streszczenie "W pustyni i w puszczy" .. Nel, Mea i Kali szykują się do pierwszego noclegu w puszczy.. Strona Główna Funkcje Społeczność Plany Cenowe.. Rozwiąż test!Plik W PUSTYNI I W PUSZCZY pytania.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder W PUSTYNI I W PUSZCZY • Data dodania: 6 maj 2012.. Rozwiąż test.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. • Amerykanin i Amerykanka • Polak i Angielka • Portugalczyk i Angielka • Anglik i Polka 3.Zobacz quiz: "W pustyni i w puszczy" Henryk Sienkiewicz.. W jaki sposób dzieci uwolniły się od porywaczy?. RawlisonZgłoś błąd; Jak nazywał się Staś?. Mamy ponad 160.000 użytkowników..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt