Test sprawdzający lekturę tajemniczy ogród
pytanie 1 z 10.. Sprawdź się!. Wiedza ogólna Quiz wiedzy ogólnej z motywem ogrodu - jak sobie poradzisz?. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. .Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród autorstwa Frances Hodgson Burnett.. Syzyfowe prace popularność: 446 dodał: kasialek88: Pan Tadeusz popularność: 1549 dodał: barsow13: Bogowie olimpijscy i pomniejsze bóstwa .Biblioteka Wolne Lektury to podstawowe źródło bezpłatnych lektur szkolnych dla uczniów i nauczycieli.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Literatura Jakiej pracy ze świata "Zwiadowców" powinieneś się podjąć?. Jesteśmy za darmo, bo utrzymujemy się z dobrowolnych darowizn i dotacji.. Skąd Mary Lennox wzięła skakankę?. FunTest.pl.. Tajemniczy ogród to jedna z najbardziej znanych powieści Frances Hodgson Burnett.. Doczekała się wielu ekranizacji, m.in. w reżyserii Agnieszki Holland w 1993.Wypracowanie na temat lektury Tajemniczy ogród " PROSZE.. opowiadanie milosc test przygoda kobiety magia harrypotter filmy ksiazki youtube creepypasta szkola marvel cowolisz seriale avengers zwierzeta .Tajemniczy ogród test Zobaczcie czy dobrze przeczytaliście lekturę!. Myślisz, że znasz książkę Tajemniczy Ogród .Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej..

U góry znajdziesz quiz tajemniczy ogród.

Ten test jest pomocny, jak ktoś sobie chce coś powtórzyć.Test ze znajomości lektury „Tajemniczy ogród .. Chciała tylko wiedzieć, czy zna dzie się teraz między ludźmi miłymi, którzy będą dla nie grzeczni i pozwolą eTest ze znajomości lektury "Tajemniczy Ogród" autorstwa Frances Hodgson Burnett.. Sprawdź, ile pamiętasz z książki Francesa Burnetta "Tajemniczy ogród"!. quiz ten sprawdza czy znasz lekturę pod tytułem,,Tajemniczy Ogód ''.Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Tajemniczy ogród.. Test: Tajemniczy ogródTEST SPRAWDZAJĄCY UMIEJĘTNOŚĆ CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM I REGADOWANIE WYPRACOWAŃ NA PODSTAWIE LEKTURY „Tajemniczy ogród" Uwaga!. werindaxd 4 lata temu.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Zapraszamy!. Rozwiąż test!test z lektury.. Test wiedzy o lektórze Tajemniczy Ogród.. Udostępnij.. Test wiedzy z książki ,,Tajemniczy ogród" .. opowiadanie milosc test przygoda kobiety magia harrypotter filmy ksiazki youtube creepypasta szkola marvel cowolisz seriale avengers zwierzeta muzyka przyjazn anime sherlock.. Właśnie omawiam i ćwiczę na kartkówkę na jutro.. Jak nazywał się gawron Dicka?Test z lektury "Tajemniczy ogród" Grupa A 1.Kto napisał list do pana Cravena?.

Dlaczego Craven kazał zamknąć tajemniczy ogród?

Tajemniczy Ogród - 10 pytań i odpowiedzi.. Dzięki temu lepiej zapamiętamy nie tylko imiona postaci, ale również ich motywacje oraz wzajemnie łączące ich relacje.„Tajemniczy ogród" to książka o : osieroconej i złośliwej dziewczynce, opuszczonym przez rodziców chłopcu, przyjaźni trójki dzieci, metamorfozie bohaterów, dojrzewaniu… ZAKOŃCZENIE: 1.Uczniowie mają za zadanie stworzyć notatkę dotyczącą miejsca wydarzeń w powieści, bohaterów i głównych wydarzeń.Plik KAROLCIA TEST.doc na koncie użytkownika zinco • folder Karty pracy do lektury, sprawdzian • Data dodania: 4 mar 2013 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Tajemniczy ogród - Frances Hodgson Burnett Gry za darmo - Świetna gra na przeglądarkę.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Mary spotyka tam ogrodnika Bena Weatherstaffa, ponurego milczka, w którym czuje pokrewną duszę.. !To że jesteś anonimowy/a to nie znaczy że to nie jest hejt.Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraSerwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies..

... tajemniczy ogród.

Pracuj spokojnie i umiejętnie dysponuj czasem.Test z lektury Tajemniczy ogród to przyjemny sposób na to, by sprawdzić swoją wiedzę dotyczącą powieści, przyswoić sobie lepiej i bardziej trwale szczegóły, które często mają zwyczaj po prostu umykać.. Czyj płacz obudził Mary pewnej nocy?. Przed Wami test sprawdzający umiejętność czytania ze zrozumieniem, wiedzę ogólną oraz redagowanie poznanych wypowiedzi.. Tajemniczy ogród - Frances Hodgson Burnett Gry za darmo - Kupuj gry taniej - Przyspieszona książka .. ZapraszamyCele lekcji - poznasz najważniejsze wydarzenia z życia pisarki, - wykażesz się wiadomościami na temat lektury, - rozwiążesz krzyżówkę oraz test sprawdzający znajomość książki, - spróbujesz wyrazić swoje opinie oraz argumentować.Zobacz 7 odpowiedzi na pytanie: Tajemniczy Ogród - 10 pytań i odpowiedzi.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Zmierz się z quizem o wysokim poziomie trudności!. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .Myślisz, że znasz książkę Tajemniczy Ogród?.

Kontakt.Tajemniczy ogród - test.

Zawiera 16 pytań.. Jak brzmi tytuł książki w oryginale, tzn. w języku angielskim?. Kogo Ben Weatherstaff nazywał „naczelnym ogrodnikiem"?. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści Tajemniczy Ogród?. a.to może ich poszukaj!. #lektury #lekturyszkolne #tajemniczyogrod #franceshodgsonburnett.. 8 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Czyim bratem był Dick?. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści "Tajemniczy Ogród"?. Fajna lektura.. Test wiedzy online z lektury szkolnej.. Gdzie znajdował się klucz od furtki tajemniczego ogrodu?. Ten test zawiera pytania trudne ale mam nadzieje że pomoże wam w zrozumieniu lektury pt. TAJEMNICZY OGRÓD .Frances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - myślisz, że znasz szczegóły tej książki na wylot?. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Witaj na stronie Quizz.pl.. Gdzie przebywał ojciec Colina, gdy nie było go w domu?. test dodany 11 lat temu przez ewelinkal.. Tagi dla tego testu: nauka,lekturaSeriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda.. Test wiedzy online z lektury szkolnej.. fajne to jest mam test z tego 2 pazdziernika i sie ucze po prostu super.. Inne testy z kategorii.. Skomentuj.. Pałacowe tereny kryją tajemnicę - otoczony wysokim murem, zamknięty ogród.mała i inni o nie myśleli, sądziła zatem, że tak zawsze być musi.. Pani Sowerby 2.Dlaczego Colin pragnął powrotu ojca?. Witam mam na jutro zadanie domowe napisac wypracowanie na temat lektury tajemniczy ogród DAJE NAAAJ PROSZE !Dużą rolę odgrywa też budzenie się zainteresowania przyrodą i ruch na świeżym powietrzu w wielkim ogrodzie otaczającym pałac Cravena.. Szukaj..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt