Test sprawdzający z opowieści wigilijnej
S. Lewisa .. Kto z rodzeństwa pierwszy spotkał Białą Czarownicę?. Serwis zamknięty.. a) gil b) jemiołuszka c) drozd 6.„Opowieść wigilijna" (lektura obowiązkowa) - test podsumowujący (wersja B), plik: -opowiesc-wigilijna-lektura-obowiazkowa-test-podsumowujacy-wersja-b.pdf (application/pdf) NOWE Słowa na start!. Załóż konto Zaloguj się.. (Noc wigilijną) Kogo nie lubi najbardziej Scrooge?. 2.Kim był główny bohater?. Jaki ptak wskazał rodzeństwu drogę do Bobrów?. Drugi duch zaprowadził Scrooge`a" a) Do domu siostrzenca i domy pomocnika Boba b) Na grób Scrooge c) Do domu Marlea i siostrzenca d) Pokazał mu własne dzieciństwo 2.Praca klasowa dotycząca lektury Ch.. To odwieczna prawda.TestWiedzy.pl - Ogromna ilość testów na czas ze wszystkich możliwych kategorii.. Wyślij zgłoszenie.. 4.Kogo zapowiedział przyjaciel Marley'a?. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Podgląd załącznikaBohaterowie nierealni, fantastyczni Jakub Marley - bohater epizodyczny, wspólnik Scrooge'a, w chwili kiedy rozpoczyna się akcja opowieści, mija siódma rocznica jego śmierci Występują również: * Duch Wigilijnej Przeszłości, * Duch Tegorocznego Bożego Narodzenia, * Duch Przyszłych Wigilii.Odpowiedz na pytania: "Opowieść Wigilijna"!. A)_ 1.W jakim mieście toczy się akcja?.

uczestnik losuje jedną z 12 kopert z fragmentem Opowieści wigilijnej.

"Opowieść Wigilijna" - test Sprawdź swoją wiedzę z lektury pt. "Opowieść Wigilijna"!. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .Test znajomości "Opowieści z Narnii" C.. Jak by ktoś miał jeszcze jakieś wiadomości o tej lekturze np.plan wydarzeń to proszę tu pisać Post został pochwalony 0 razyPytania do lektury „Opowieść wigilijna" Kiedy dzieje się akcja opowieści wigilijnej?. 9.U kogo Scrooge zjadł świąteczny obiad?Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Nauka zdalna 2020.. Rozwiązuj Quizy i zgarniaj atrakcyjne nagrodyWybierz test z rozdziału Opowieść wigilijna - streszczenie i test lub podrozdziałów podręcznika Lektury dla Klasa I Gimnazjum.. DRUGA TO ZREDAGOWANIE DŁUŻSZEGO WYPRACOWANIA ZGODNIE Z PODANĄ FORMĄ.. Czy pieniądze dają szczęście?. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Marceloli 3 lata temu.. - na podstawie powieści Erica Emmanuela Schmitta pt. Oskar i pani Róża ?. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. „Niektórzy śmiali się z tej nagłej przemiany, ale Scrooge nic sobie z tego nie robił..

ODPOWIEDZ NA PYTANIA: 1.Test sprawdzający wiedzę o książce Karola Dickensa pt. "Opowieść wigilijna".

6.Do kogo zaprowadził Scrooge'a?. Jego zadaniem jest odpowiedzi na pytania: „Kto wypowiedział te słowa?. Udostępnij.. Skomentuj.. Nigdy nie wymagałam pełnych zdań (oczywiście tylko w przypadku tej formy sprawdzianu ), dlatego podaję krótkie odpowiedzi.Test sprawdzający znajomość treści lektury - „Opowieść wigilijna" Karola DickensaTest sprawdzający znajomość treści lektury - „Opowieść wigilijna" Karola Dickensa.. „Opowieść wigilijna" pokazuje, że nie dają.. Przekonaj się sam!. Wybierz jeden z ww.. Od czego zaczął świętowanie Ebenezer Scrooge?. Opowieść wigilijna Zawiera 18 pytań.. 17 .Zobacz co wiesz o tej lekturze.. Czego dowiaduję się o miłości, cierpieniu i śmierci?. 5.Jak się nazywał drugi duch?. Proponuję zatem, aby uczniowie nie notowali pytań, tylko od razu same odpowiedzi.. Czy pamiętasz, co spotkało Scrooge'a w Boże Narodzenie?. .Megatest, to nowoczesny serwis edukacyjny, oferujący darmowe testy.. „Opowieść wigilijna" - test trudny.. 17 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Rozwiąż test!192 Opowieść wigilijna - Karol Dickens 3 Test jednokrotnego wyboru Zaznacz jedną prawidłową odpowiedź na każde pytanie.. Sprawdź swoją wiedzę.. Serwis zamknięty.. Gdzie?. Opowieść wigilijna - Lektury - Język polski dla Klasa I Gimnazjum - Klasowka.onet.pl„OPOWIEŚĆ WIGILIJNA" Kartkówki z lektury umieszczane na moim blogu mają za zadanie jedynie sprawdzić znajomość lektury..

Przetestuj swoją wiedzę.Sprawdzian z "Opowieści wigilijnej" Karola Dickensa Przedstawiamy Wam wzór sprawdzianu z lektury pt."Opowie ...

Jak dobrze znasz książkę Karola Dickensa "Opowieść wigilijna"?. PIERWSZA TO PYTANIA NA, KTÓRE POWINIENEŚ UDZIELIĆ ODPOWIEDZI.. Udostępnij.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. FunTest.pl.. Dickensa Opowieść wigilijna UWAGA!. elementów charakterystyki i rozwiń go w odniesieniu do głównego bohatera - w 2, 3 zdaniach.. Test ze znajomości lektury Karola Dickensa pt.. CZĘŚĆ I. MożnaTest Opowieść wigilijna - streszczenie i test, Opowieść wigilijna podręcznika Lektury dla Klasa I. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Opowieść wigilijna test z treści; Oskar i pani Róża.. (Bożego Narodzenia) Kogo obwiniał Scrooge o wymyślenie świat Bożego Narodzenia?test sprawdzający wiedzę z lektury ,,Opowieść Wigilijna'' - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest Granica - Zofia Nałkowska 1 Test Barok 2 Test Szatan z siódmej klasy - Kornel Makuszyński 1 Test W 80 dni dookoła świata - Juliusz Verne 2 Test Zdążyć przed Panem Bogiem - Hanna Krall 1 Test Kamienie na szaniec - Aleksander Kamiński 4 Test Pan Tadeusz - Adam Mickiewicz 5 Test Opowieść wigilijna - Karol Dickens 3 Test Antygona .Przeznaczył też sporo pieniędzy dla ubogich.. Kim był Tumnus?. Opowieść Wigilijną, jednak Charles to po polsku Karol, więc myślę, że autor testu wiedział co piszę ;) Lecz to prawda - Charles to nie polskie imię, tak samo jak Dickens nie jest Polakiem..

Wychowanie przedszkolne ...Konkurencja 1 „Wieści z Opowieści…": test sprawdzający znajomość treści książki oraz faktów z życia autora.

(…) Sam był szczęśliwy i niezwykłą radość dawało mu sprawianie przyjemności innym".. 7.Co obiecywał Scrooge trzem duchom?. (Ludzi, dzieci) O co dba najbardziej Scrooge?. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.„Opowieść Wigilijna" test z lektury.. Skomentuj.. POWODZENIA.. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!Opowieść wigilijna • Testy i opracowania lektur • pliki użytkownika fretkafredziu przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Leksykon lektur Dickens Charles John Huffman.pdf, Ebenezer Scrooge.jpgCharles Dickens, "Opowieść wigilijna" - test z lektury.. a) Piotr b) Łucja c) Edmund 4.. PRACA KLASOWA SKŁADA SIĘ Z DWÓCH CZĘŚCI.. 3.Z kim mieszkał?. Super!Proszę o odpowiedzi do tych pytań.Bo za jakiś czas w szkole będę miał test ze znajomości lektury "Opowieść Wigilijna" a być może się pojawi któreś pytanie z tych wyżej.. Przekonaj się sam!. Zaloguj się.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Wanisz 2 lata temu.. (O pomnażanie swojego majątku) Jakich świąt nie lubił Scrooge?.Komentarze

Brak komentarzy.