Sprawdzian z lektury w pustyni i puszczy kl 6
Skomentuj.. "W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imię i nazwisko I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią.. TEST " W PUSTYNI I W PUSZCZY" czy dobrze przeczytałeś książkę ?. Rozwiąż test!. Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka.. Jakiej narodowo ści były dzieci- główni bohaterowie ?. Czym obdarowano wtedy Nel ?. Muszę tą lekturę na polski.. RawlisonZgłoś błąd; Jak nazywał się Staś?Lektury obowiązkowe w klasie 6 w roku szkolnym 2019/2020: .. John Ronald Reuel Tolkien - Hobbit, czyli tam i z powrotem Henryk Sienkiewicz - W pustyni i w puszczy .. Test z lektury: „W pustyni i w puszczyJeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. Odszukaj 11 terminów, które pojawiły się w 1. rozdziale podręcznika do kl. 5.Powieść pokazuje, że Polskę można mieć w sercu - Staś choć urodzony w Afryce, z dumą podkreśla, że jest Polakiem.. Test z lektury "W pustyni i w puszczy" Literatura Test z lektury "W pustyni i w puszczy" - poziom trudny.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury.. "W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imię i nazwisko I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią..

Tagi dla tego testu: W pustyni i w puszczy.

Widać, że dobrze znasz tę książkę.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki H. Sienkiewicza ''W pustyni i w puszczy'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. Usunąć ten komentarz?. Sienkiewicz chciał, aby utwór był przezna-czony nie tylko dla młodzieży, lecz także dla dorosłych czytelników.. Zgadywanki Zdrapka Przetrwanie Opowiadania Losowy quiz.. Sprawdź, ile pamiętasz!. OTWÓRZ (HTML5).. Zadrościsz?. Kim była Fatma ?. Quizy Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 6. Podaj trzy fakty, które miały miejsce podczas pobytu dzieci w Omdurmanie i Chartumie.. W jakim celu to zrobiono?. Rozwiąż test!''. Kartkówka dla kl. V ze znajomości lektury „ W pustyni i w puszczy" cz II 1.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraIle wiesz o lekturze „W pustyni i w puszczy"?.

Test z lektury "W pustyni i w puszczy" H. Sienkiewicza.

U góry znajdziesz quiz W pustyni i w puszczy 28.W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę.. Kto odnalazł i uratował Stasia i Nel na pustyni (ostatni etap podróży)?. Szukaj.. strona główna .. Lista pytań W pustyni i w puszczy Zaznacz wszystkie Odznacz wszystkie Wybrano pytań / Jakie nazwisko miała Nel?. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. W jaki mieście mieszkali bohaterowie?. 47 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Opis testu.. • azjatyckim • ameryka ńskim • europejskim • afryka ńskim 2.. Jaki prezent otrzymał Staś z okazji Bożego Narodzenia?. Nie ma tam elementów fantastycznych.Oferta wydawnicza GWO: podręczniki szkolne, multimedia, e-booki, zeszyty ćwiczeń, zbiory zadań, książki pomocnicze, poradniki dla nauczyciela, pomoce .Ludzie powiada ą, że w te okropne bitwie, w które poległ enerał Hicks, Smain dowodził artylerią Mahdiego i on to podobno nauczył mahdystów obchodzić się z armatami, czego przedtem, ako dzicy ludzie, wcale nie umieli.. Ale Smainowi chodzi teraz o to, by wydostać z Egiptu żonę i dzieci, toteż gdy Fatma, która widocznie z góry Kto zorganizował porwanie dzieci ?. 2.Zobacz quiz: "W pustyni i w puszczy" Henryk Sienkiewicz.. Jaką broń, dostał Staś na Gwiazdkę?. Na jakim kontynencie rozgrywa si ę akcja powie ści?.

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.

OTWÓRZ (HTML5).. Trololo 29 kwietnia 2014 JEA.. 6/6 Geniusz!. Gatunek literacki W pustyni i w puszczy to powieść przygodowa dla dzieci i młodzieży.. Inteligencja wita.. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.Sprawdzian z lektury "W pustyni i w puszczy" I.. Sprawdzian z matematyki klasa 4 (testy z matematyki klasa 4) Terapia pedagogiczna - na czym polegają zajęcia korekcyjno- kompensacyjne .Witaj na stronie Quizz.pl.. W jaki sposób dzieciom pomogło spotkanie z geografem Linde?. 2.Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. :* .. kl 08 maja 2013 na 7 pytanie da sie odpowiedzieć dinah zmarła w drodze do Maszady.Szczegółowy sprawdzian ze znajomości lektury " W pustyni i w puszczy".. Mirusinda 3 lata temu.. Jak Kali nazywał Nel (najczęściej) ?. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.W pustyni i w puszczy test dla klasy 5 (rozwiąż, nie musi być cały) I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią.5.. Literatura "Quo vadis" - test znajomości lektury .4. nie nazywał Jej.. Test z lektury "Dynastia Miziołków" J. Olech..

Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.

Tekst do zadań 1-11 -Wiesz, Nel - mówił Staś Tarkowski do swojej przyjaciółki, małej Angielki - wczoraj przyszli zabtie (policjanci) i aresztowali żonę dozorcy Smaina i jej troje dzieci - tę Fatmę, która już kilka razy przychodziła do biura do twojego ojca i do mego.TESTY I MATERIAŁY W pustyni i w puszczy • W pustyni i w puszczy • pliki użytkownika megi122 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Henryk Sienkiewicz W pustyni i w puszczy.jpg, KRÓTKI SPRAWDZIAN Z TEREŚCI w pustyni i w puszczy.docTest znajomo ści lektury „W pustyni i w puszczy" 1. remington sztucer strzelba AK-10 : 2.. Udostępnij.. Test z lektury "W 80 dni dookoła świata" J. Verne'a.. hasło login.. Dokładniejszy niż streszczenie :) testomaniak.pl.. Nie było w powieści Kalego.. Co zrobiła Nel, aby zostawić ślad dla pościgu ?. Jeżeli chcesz, możesz pomóc swoim znajomym, którzy mają z tę lekturą .Test z lektury szkolnej W pustyni i w puszczy.. W jaki sposób dzieci wysyłały wiadomości o tym, że żyją i o miejscu swego pobytu?. Jak nazywali się główni bohaterowie?. Cześć te quizy pomogą wam sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności możecie sobie wybrać książki,lektury,powieści,prozy,a nawet bohaterowie naszych lektur.W pustyni i w puszczy - test wiedzy.. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. Załóż konto Nie pamiętasz hasła?. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. W pustyni i W puszczy" Test dla klas piątych.. „W pustyni i w puszczy" wydrukowano po raz pierwszy w latach 1910-1911 jakoZestaw: "221 W Pustyni I W Puszczy - Henryk Sienkiewicz 3" 0.. Serwis zamknięty.. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.. Niee!Peszek.. D: #Lekturanapolski.. Czym była fatamorgana ?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.a) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?-podróżnicza „W pustyni i w puszczy" - ostatnie dzieło pisarza, który zamieścił w nim własne obserwacje i wrażenia z podróży.. Życzę miłego rozwiązywania.. Inne tryby testu..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt