Sprawdzian z lektury w pustyni i w puszczy klasa 5

sprawdzian z lektury w pustyni i w puszczy klasa 5.pdf

Szukaj.. W jaki sposób dzieci wysyłały wiadomości o tym, że żyją i o miejscu swego pobytu?. 1. jacy byli główni bohaterowie?. 5.0 / 5 (1 głos)"W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imię i nazwisko I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią.. Cześć te quizy pomogą wam sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności możecie sobie wybrać książki,lektury,powieści,prozy,a nawet bohaterowie naszych lektur.W pustyni i w puszczy - test wiedzy.. hasło login.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. • Amerykanin i Amerykanka • Polak i Angielka • Portugalczyk i Angielka • Anglik i Polka 3.W pustyni i w puszczy - Henryk Sienkiewicz; Wybrane mity greckie, w tym mit o powstaniu świata oraz mity o: Prometeuszu, Syzyfie, Demeter i Korze, Dedalu i Ikarze, Heraklesie, Tezeuszu i Ariadnie, Orfeuszu i Eurydyce .. nie nazywał Jej.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.to jest test dla ucznie 5-tej klasy sprawdź swoje umiejętności w teście W PUSTYNI I W PUSZCZY =D.. Życzę miłego rozwiązywania.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Zestaw: "221 W Pustyni I W Puszczy - Henryk Sienkiewicz 3" 0.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury..

Test dla czytelnika lektury W pustyni i w puszczy.

Jak nazywali się główni bohaterowie?W PUSTYNI I W PUSZCZY • SPRAWDZIANY • pliki użytkownika dorotkar przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • w pustyni i w puszczy (fragment) czytanie ze zrozumieniem.doc, W PUSTYNI I W PUSZCZY pytania (bez odpowiedzi).docTest znajomo ści lektury „W pustyni i w puszczy" 1. remington sztucer strzelba AK-10 : 2.. Test z lektury "W 80 dni dookoła świata" J. Verne'a.4.. to jest test dla ucznie 5-tej klasy sprawdź swoje umiejętności w teście W PUSTYNI I W PUSZCZY =D.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. LEKTURY UZUPEŁNIAJĄCE klasa 4-6. obowiązkowo dwie w każdym roku szkolnym.Lektury.. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. „W pustyni i w puszczy" wydrukowano po raz pierwszy w latach 1910-1911 jakoW jakim drzewie zamieszkały dzieci?. Sprawdź swoją wiedzę z lektury!. Quizy Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. TEST " W PUSTYNI I W PUSZCZY" czy dobrze przeczytałeś książkę ?. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.. W jaki mieście mieszkali bohaterowie?. Nie było w powieści Kalego.. Sienkiewicz chciał, aby utwór był przezna-czony nie tylko dla młodzieży, lecz także dla dorosłych czytelników.. Jaką broń, dostał Staś na Gwiazdkę?. Na jakim kontynencie rozgrywa si ę akcja powie ści?. U góry znajdziesz quiz W pustyni i w puszczy 28.W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę..

... Test z lektury "W pustyni i w puszczy" - poziom trudny.

Quizy Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Pytania zawarte w teście.Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Nie ma tam elementów fantastycznych.. Sprawdź swoją wiedzę z lektury!. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. Zgadywanki Zdrapka Przetrwanie Opowiadania Losowy quiz.. Załóż konto Nie pamiętasz hasła?. Szukaj.. Test z lektury: „W pustyni i w puszczyTest do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. Wstaw jej nazwę w miejsce kropek LibijskąZgłoś błąd; Czy Staś i Nel wzięli ślub?. Rozwiąż test.. Usunąć ten komentarz?. Zgadywanki Zdrapka Przetrwanie Opowiadania Losowy quiz.. strona główna .. Lista pytań W pustyni i w puszczy Zaznacz wszystkie Odznacz wszystkie Wybrano pytań / Jakie nazwisko miała Nel?. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.Szczegółowy test z lektury.. skontaktuj się z nami.. FunTest.pl.. 8.W pustyni i w puszczy - test z lektury - Henryk Sienkiewicz; Test z lektury: W pustyni i w puszczy - Henryk Sienkiewicz; W pustyni i w puszczy - test - Henryk Sienkiewicz; Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa - test - C. Pobierz.. Inne tryby testu.. Z dużej litery Baobab|W Baobabie|W baobabieZgłoś błąd; Przez pustynię ..

Test z lektury "W pustyni i w puszczy" H. Sienkiewicza.

• azjatyckim • ameryka ńskim • europejskim • afryka ńskim 2.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. Sprawdź, ile pamiętasz!. Wszystko jest realistyczne, choć przebycie przez dwójkę dzieci ponad czterech tysięcy kilometrów w ciągu zaledwie kilku miesięcy i przeżycie .-podróżnicza „W pustyni i w puszczy" - ostatnie dzieło pisarza, który zamieścił w nim własne obserwacje i wrażenia z podróży.. Jakiej narodowo ści były dzieci- główni bohaterowie ?. 2.4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. poleca 81 % .. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. Rozwiąż test!Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki H. Sienkiewicza ''W pustyni i w puszczy'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. Gatunek literacki W pustyni i w puszczy to powieść przygodowa dla dzieci i młodzieży.. Załóż własny blog!. "W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imię i nazwisko I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią.. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.a) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?Plik W PUSTYNI I W PUSZCZY pytania.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder W PUSTYNI I W PUSZCZY • Data dodania: 6 maj 2012 ..

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.

Test z lektury pt. "W pustyni i w puszczy" :') Sprawdź swoją wiedzę z tej książki!. Jak Kali nazywał Nel (najczęściej) ?. RawlisonZgłoś błąd; Jak nazywał się Staś?Zobacz quiz: "W pustyni i w puszczy" Henryk Sienkiewicz.. OTWÓRZ (HTML5).. Tak lub Nie z dużej litery TakZgłoś błąd; Co ukąsiło panią Olivier?z dużej litery SkorpionZgłoś błąd .. "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza - sprawdzian wiadomości i umiejętności z lektury Beata Jabłońska "W świecie gdzie dobro i miłość zwyciężają" - test ze znajomości baśni w klasie IV Lidia Brus "Wędrówka do Ziemi Obiecanej" - test sprawdzający znajomość przeczytanego tekstu dla klasy II gimnazjum Ola Bednarska .Test w pustyni i w puszczy klasa 5 to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl.. S. Lewis; Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa - test z lektury - C.. Klasa 6 .Test z lektury pt. "W pustyni i w puszczy" :') Sprawdź swoją wiedzę z tej książki!. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.Witaj na stronie Quizz.pl.. S. LewisW pustyni i w puszczy - opracowanie lektury drukuj.. Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka.. Test z lektury "Dynastia Miziołków" J. Olech.. Literatura "Quo vadis" - test znajomości lektury .. Klasa 6.. 6. Podaj trzy fakty, które miały miejsce podczas pobytu dzieci w Omdurmanie i Chartumie.. W jaki sposób dzieciom pomogło spotkanie z geografem Linde?. Kto odnalazł i uratował Stasia i Nel na pustyni (ostatni etap podróży)?. Nie było .W pustyni i w puszczy test dla klasy 5 (rozwiąż, nie musi być cały) I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią..Komentarze

Brak komentarzy.