Sprawdzian z lektury kubuś puchatek
Przed Wami kolejny quiz,.. Społeczność .. Puchatek jest okrąglutkim misiem, którego futerko ma charakterystyczną miodową barwę.. Społeczność .. Każde z nich jest inne, każde ma jakieś wady, a jednak stanowią zgraną, wspierającą się grupę.. 81% Charakterystyka Kubusia Puchatka.. Kubuś Puchatek, Kłapouchy, Prosiaczek, Kangurzyca z Maleństwem, Królik i jego krewni i znajomi, Sowa Przemądrzała 4.. Uwaga!. Poczekalnia Ranking Wywiady Facebook Instagram Snapchat.. Więcej na temat: dzień kubusia puchatka kubus puchatek test kubuś puchatek kubuś puchatek test z odpowiedziami pytania do lektury kubuś puchatek test test kubuś puchatek test z kubusia puchatka testy z kubusia puchatkaKolejna lekturą, przeczytaną w ramach akcji Mama Czyta Wieczorem Dziecku, był "Kubuś Puchatek".. Plik TEST ZNAJOMOŚCI LEKTURY Kubuś Puchatek.doc na koncie użytkownika Joanna-joah71 • folder Inne sprawdziany • Data dodania: 27 sty 2010Test z lektury „Kubuś Puchatek" A. Rozwiąż test z języka polskiego, który pozwoli Ci usystematyzować wiadomości z przerobionej lektury „Kubuś Puchatek" zdobytych na lekcji.. 18 stycznia obchodzimy Dzień Kubusia Puchatka.. Opowiadania 9 Szukaj Dodaj Zaloguj.Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda.. Gdzie mieszkał Kubuś i jego przyja­ciele.Kubuś Puchatek to postać z dzieciństwa prawie każdego z nas..

kubuś puchatek.

Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, charakterystykę postaci oraz szczegółowy plan wydarzeń.. Poszedł za nimi, a dzięki temu .TEST WIEDZY: Ile wiesz o Kubusiu Puchatku?. Samodzielne czytanie wyrazów i zdań, wybór i podkreślenie właściwej odpowiedzi na pytanie.. - W Warszawie powstała ulica Kubusia Puchatka (zdjęcie obok).. Starsi znają go lepiej jako postać książkową - misia o bardzo małym rozumku.. a) zając b) osioł c) pies.. Zdarzają się między nimi kłótnie i spory, czasem płatają sobie dowcipy, ale w potrzebie mogą na siebie wzajemnie liczyć.Więcej na temat: dzień kubusia puchatka kubus puchatek test kubuś puchatek kubuś puchatek test z odpowiedziami pytania do lektury kubuś puchatek test test kubuś puchatek test z kubusia puchatka testy z kubusia puchatkaWięcej na temat: dzień kubusia puchatka kubus puchatek test kubuś puchatek kubuś puchatek test z odpowiedziami pytania do lektury kubuś puchatek test test kubuś puchatek test z kubusia .„Kubuś i przyjaciele", „Kubuś i Hefalumpy" czy „Nowe przygody Kubusia Puchatka".. Poczekalnia Ranking Wywiady Facebook Instagram Snapchat.. FunTest.pl.. Wszystkie materiały opublikowane na stronach Profesor.pl są chronione prawem autorskim, publikowanie bez pisemnej zgody firmy Edgard zabronione.Wymień bohaterów książki „Kubuś Puchatek"..

Samodzielne wypisanie bohaterów lektury, stosowanie wielkiej litery w nazwach własnych.

2012-01-19 23:40:39; 18 stycznia obchodzony jest Dzień Kubusia Puchatka.. pytanie 1 z 10.. Podkreśl pra­widłową odpowiedź.. Test zawiera 16 pytań.Problematyka.. Kubuś Puchatek to opowieść o wielkiej przyjaźni między mieszkańcami Stumilowego Lasu.. A jeśli chodzi o jedzenie, to trzeba przyznać, że tytułowy bohater ma z nim pewien problem.Język polski, Sprawdziany i testy Test kompetencji ucznia klasy II (na podstawie lektury "Kubuś Puchatek" Test kompetencji ucznia klasy II (na podstawie lektury pt. "Kubuś Puchatek") .. Kubuś Puchatek ma 4 razy więcej baloników niż Krzyś, a Prosiaczek o 15 więcej niż Krzyś.Kubuś Puchatek to książka, która towarzyszyła mi przez całe dzieciństwo.. Choć tylko młodsze pokolenia bajkę tę pamiętają z własnego dzieciństwa, główny bohater jest kojarzony zarówno przez maluchy, jak i przez dorosłych.Tym razem sprawdzimy Waszą wiedzę o Kubusiu Puchatku w zakresie literatury i filmu.. Tym razem sprawdzimy Waszą wiedzę o Kubusiu Puchatku w zakresie literatury i filmu.. Serwis zamknięty.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Przed domkiem przyjaciela Puchatka i Krzysia stała tablica z napisem WSTĘP BRON, co lokator tłumaczył jako skrót od dwóch imion jego dziadka, Bronisława Wstępa (choć Krzyś do końca w to nie wierzył)..

Testy \ Lektury szkolne \ Kubuś Puchatek; Kubuś Puchatek, test z lekturyDzień Kubusia Puchatka obchodzony 18 stycznia.

Z tym bohaterem wychowywało się kilka pokoleń.. Materiały prasowe.. Książka to klasyk, ale ja, mimo tego nie czytałam jej wcześniej.. 18 stycznia obchodzony jest Dzień Kubusia Puchatka.. Z pewnością nie jest to przypadek, ponieważ to właśnie miód jest ulubioną przekąską Kubusia.. Sprawdzisz ile pamiętasz z bajki "Kubuś Puchatek"!. Pewnego dnia, gdy Prosiaczek wymiatał śnieg, stanął przed nim Kubuś Puchatek.74% Opowiadanie z dialogiem - Kubuś Puchatek.. Puchatek mieszka na pustyni; W lesie Sherwood; Sprawdź się w poniższych tematach: Księga Dżungli.. Choć tylko młodsze pokolenia bajkę tę .. Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda.. Zaznacz poprawną .18 stycznia obchodzimy Dzień Kubusia Puchatka Święto ukochanego niedźwiadka wszystkich dzieci przypada w rocznicę urodzin Alana Milne'a - pisarza, który stworzył postać misia o małym rozumku.. Zgłoś błąd Wyświetleń: 43988.. Wszystko co trzeba wiedzieć o utworze Kubuś Puchatek Alana Alexandra Milne znajdziecie na streszczenia.pl.Test z lektury „Chatka Puchatka" A. Rozwiąż test z języka polskiego, który pozwoli Ci usystematyzować wiadomości z przerobionej lektury „Chatka Puchatka" zdobytych na lekcji.. Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj się Załóż konto.. Skomentuj.. W jakim lesie mieszka Kubuś Puchatek i jego przyjaciele?.

Czy jednak wiecie o nim dostatecznie dużo?Test z lektury Kubuś Puchatek napisanej przez Alana Alexandra Milne Zawiera 10 pytań.

Opowiadania 12 Szukaj Dodaj Zaloguj.. Szukaj.. Młodsi kojarzą przede wszystkim z kolorowych dobranocek i kinowej serii przygód o Kubusiu Puchatku.. Quiz wiedzy o lekturze "Szatan z siódmej klasy".. 84% Kubuś Puchatek (dzienniczek lektur).. Dlatego, kiedy sama zostałam mamą wiedziałam, że pierwszą książką, od której rozpoczniemy, z moim synem, przygodę z książką będzie właśnie ta.. Test zawiera 16 pytań.Edukacja czytelnicza, Sprawdziany i testy Test sprawdzający znajomość lektury kl. II "Kubuś Puchatek" Otwórz PDF w nowym oknie.. Miś ze Stumilowego Lasu obchodzi swoje święto.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.. Oczywiście znam różne wariacje tej historii w postaci kreskówek, ale z oryginałem miałam do czynienia pierwszy raz.Kubuś Puchatek.. .Jeśli znasz i lubisz Kubusia Puchatka ten test jest właśnie dla ciebie.. 85% Sen; 85% „Jeśli jest coś dobrego na świecie to przyjaźń" - na podstawie lektury "Syzyfowe prace" oraz własnych doświadczeń uzasadnij słuszność tego stwierdzenia.Test o Kubusiu Puchatku - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraKubuś Puchatek - streszczenie utworu Alana Alexandra Milne.. Kinga Czernichowska 18.01.2015.. Kubuś Puchatek i jego przyjaciele od razu skradli sympatię syna.Test z języka polskiego, sprawdzający Twoją znajomość lektury „Kubuś Puchatek" autorstwa A. Rozwiąż test zawierający 17 pytań i przygotuj się do lekcji.Więcej na temat: dzień kubusia puchatka kubuś puchatek kubuś puchatek test z odpowiedziami pytania do lektury kubuś puchatek test test kubuś puchatek test z kubusia puchatka test z lektury kubus puchatek testy z kubusia puchatkaSprawdzisz ile pamiętasz z bajki "Kubuś Puchatek"!. 4 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt