Sprawdzian z lektury tajemniczy ogród klasa 5 samequizy
Dołącz do nas!test z lektury.. Rozwiąż quiz!Zobacz quiz: Tajemniczy ogród.. Skomentuj.. Przyjechała do Anglii do wuja 4.. Kogo Ben Weatherstaff nazywał „naczelnym ogrodnikiem"?. FunTest.pl.. Popularne tagi.Sprawdź, ile pamiętasz z książki Francesa Burnetta "Tajemniczy ogród"!. Przeczytaj dokładnie instrukcję.. Co roku we wrześniu, wraz z zeszytami i długopisami kupuję moim dzieciom wymagane lektury.Test ze znajomości lektury "Tajemniczy Ogród" autorstwa Frances Hodgson Burnett.. a) nie rosły tam róże b) zginęła w nim jego żona c) zmusiła go tego Martha 8.. #lektury #lekturyszkolne #tajemniczyogrod #franceshodgsonburnett.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. 2010-10-10 11:31:06; Najnowsze bez odpowiedzi.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. 11 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Tajemniczy ogród - test .Rozmowa z młodym paniczem powoduje, że i on przyłącza się do "spisku".. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Plan wydarzeń z Lektury Tajemniczy Ogród?. Sprawdzian z lektury „Tajemniczy ogród" .„Tajemniczy ogród" to kolejna książka z wydawnictwa Greg, która dołączyła do naszej domowej kolekcji.. - dlanauczyciela.pl:(" no i nie polecam bo z tajemniczego ogrodu dostałam ,3+, XD i tak nie polecam bo nawet jeżeli tysiące razy sprawdzi w lekturze to jak się odpowie poprawnie to moja mama mówi ,że maja to tajemniczy ogród jeżeli tego nie zrobisz na 45-45 to zabieram ci komurke na miesiąc..

... Test z lektury Tajemniczy ogród.

Spodobała mi się bardzo.. Szukaj.. !Ktoś się może nad tym napracował przepraszam ale jesteś bardzo nie miły/a mógłbyś/mogłabyś napisać np.gdzie szukać odpowiedzi a nie od razu obrażasz twórców tego quizu a tak wogule jak ci się coś nie podoba to po co wogule tu wchodzisz przestań obrażać!. Jak nazywał się gawron Dicka?Witaj na stronie Quizz.pl.. Problematyka Płagam tylko ładnie treche duzo i sensem Rola Przyjażni!. Matka nie interesowała się Mary i unikała jej 3.. Opowiadania 9 Szukaj Dodaj Zaloguj.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Moc Przyrody!Tajemniczy ogród - test ze znajomości lektury.. opisz najciekawszą przygodę z lektury ,,Tajemniczy Ogród" jutro mam procę klasową z tej lektury i nie wiem jaką przygodę opisać a zależy mi na jak najlepszej ocenie bo już koniec roku się zbliża.. Serwis zamknięty.. U góry znajdziesz quiz Tajemniczy Ogród - Super Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Tajemniczym Ogrodzie.. Jak dobrze znasz lekturę "Tajemniczy Ogród"?. Zgadywanki Zdrapka Przetrwanie Opowiadania Losowy quiz.. Dobrze trafiłeś!. Rozwiąż test!Ten test zawiera pytania trudne ale mam nadzieje że pomoże wam w zrozumieniu lektury pt. TAJEMNICZY OGRÓD .. i taka rozmowa więc nie polecam :( .Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej..

U góry znajdziesz quiz tajemniczy ogród.

Bardzo ładna lektura.. „Tajemniczy ogród" (lektura uzupełniająca) - test ze znajomości lektury - NOWE Słowa na start!. Udostępnij.. zdziwiło mnie pytanie z kim zaprzyjaźniła się mary i nie było tam poprawnej odpowiedzi ponieważ ona zaprzyjaźniła się z rudzikiem.ale w innym teście też było z gilem.ja bynajmniej miałam w mojej książce rudzikaSPRAWDZIAN Z TREŚCI LEKTURY: "TAJEMNICZY OGRÓD" Odpowiedz na pytania dotyczące treści lektury: "Tajemniczy ogród".. Mary Lennox uważano za: a. ładną i mądrą b. brzydką i mądrąZobaczcie czy dobrze przeczytaliście lekturę!. Zmierz się z quizem o wysokim poziomie trudności!. !To że jesteś anonimowy/a to nie znaczy że to nie jest hejt.Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród autorstwa Frances Hodgson Burnett.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Odpowiedzi zaznacz na karcie odpowiedzi.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test z Lektury "Tajemniczy Ogród" Sprawdzicie tu znajomość na temat lektury "Tajemniczy Ogród" Tagi dla tego testu: tajemniczy,ogród,test,lektura,trudne,5,klasaZadam ci parę pytań odnośnie tej lektury odpowiadaj jak najlepiej umiesz.. Patixella 3 lata temu.. Okazuje się też, że tajemniczy ogród był ulubionym miejscem matki Colina i został zamknięty przez rozpaczającego po jej śmierci męża, a Ben mimo decyzji swego chlebodawcy stara się dbać o porastające go różane krzewy.blocked..

Tagi dla tego testu: ogrod tajemniczy.

8/10 punktów.. Koxu008 • 2 miesiące temu .Frances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - myślisz, że znasz szczegóły tej książki na wylot?. Pani Sowerby 2.Dlaczego Colin pragnął powrotu ojca?. Test wiedzy online z lektury szkolnej.. Sprawdź się!. Zawiera 16 pytań.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Test wiedzy online z lektury szkolnej.. Chciał się poskarżyć b. Chciał wyjechać z nim w daleką podr .tajemniczy ogród wiedza na temat ksiazki Tajemniczy Ogrod.. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści Tajemniczy Ogród?. Test: Tajemniczy ogródMyślisz, że znasz książkę Tajemniczy Ogród?. Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda.. Ona spotkała gila z tego co ja czytałam i służąca Mary to była Marta ,a Ajah była jej opiekunką,ale zmarłaJak dobrze znasz lekturę "Tajemniczy Ogród"?. ZAPRASZAM !. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraZobacz 12 odpowiedzi na pytanie: pytanie z lektury "tajemniczy ogród" 1.. FunTest.pl.. Wraz z tlenem z powietrza powodują fermentacje octow .. quiz ten sprawdza czy znasz lekturę pod tytułem,,Tajemniczy Ogód ''.Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Znacie Lekture z 5 klasy ,Tajemniczy Ogród" jeśli tak błagammm pomóżcie ale wiecej niz ok strona jak najszybciej prosze..

Test wiedzy z książki ,,Tajemniczy ogród" ... Zablokuj Zgłoś.

Dlaczego Craven kazał zamknąć tajemniczy ogród?. Powodzenia!. Kaya_chan • 1 rok temu .Zaraz sprawdzian z niej a ty nie jesteś pewny czy sobie poradzisz?. Podaj swoje imię: do kogo wyjechała Mary?. Ogród był żony pana Cravena ( imię żony pana Cravena Lilias ).Test z lektury "Tajemniczy ogród" Grupa A 1.Kto napisał list do pana Cravena?. Społeczność .. Dołącz do nas!. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści "Tajemniczy Ogród"?. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.„Tajemniczy ogród" (lektura uzupełniająca) - test ze znajomości lektury, plik: -tajemniczy-ogrod-lektura-uzupelniajaca-test-ze-znajomosci-lektury.pdf (application/pdf) NOWE Słowa na start!. Poczekalnia Ranking Wywiady Facebook Instagram Snapchat.. do cioci; do babci; .. Z kartkówki z tej lektury dostałam 4.. Serwis zamknięty.. Quizy Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Test z wiedzy „tajemniczy ogród" .. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Komentarze sameQuizy: 5 Zablokuj Zgłoś..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt