Test znajomości szatana z siódmej klasy
Niestety, nie można doliczyć się, na co wydał wpłacone do spółdzielni sto złotych.. 2.Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Agata_Froncz .Ja miałam taki z internetu.ostatnio pisałam :P Szatan z siódmej klasy - test ze znajomości lektury I Pytania zamknięte 1.. Koza; Profesor Gąsowski; Staszek Burski i harcerze; Sprawdź się w poniższych tematach: Quiz wiedzy o Janie Brzechwie.. Publikacje nauczycieli Bożena Marian Test diagramowy do książki Kornela Makuszyńskiego „Szatan z siódmej klasy" Praca opublikowana w Internetowym Serwisie Oświatowym Awans.netWitaj na stronie Quizz.pl.. Juliusz Słowacki.. szatan z siódmej klasy Kto ukradł drzwi.. Zabawne Jaką .Test ma na celu sprawdzenie wiedzy o lekturze pt. "Szatan z siódmej klasy"!. Zawiera nieodpowiednie treści?. Około trzydziestu dryblasów umiało wyprz ąść pogod ę z najczarniejszych dni.. 80% "Szatan z siódmej klasy" przedstawienie lektury.. Kornel Makuszyński.. 75% "Szatan z siódmej klasy" - plan wydarzeń.. FunTest.pl.. .Szatan z siódmej klasy -test 1.. ˚Szatan z siódmej klasy ˛ to: A - nowela B - powie[C - opowiadanie D - sprawozdanie 2.. Rozdział IIIPlik Test sprawdzający znajomość lektury Szatan z siódmej klasy II wersja.doc na koncie użytkownika karolina.drezek • folder Testy z lektur SP • Data dodania: 8 lis 2011Plik Szatan z siódmej klasy tematy wypracowań.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder SZATAN Z 7 KLASY • Data dodania: 22 kwi 2009 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Szatan z siódmej klasy Test sprawdza znajomo[ lektury "Szatan z siódmej klasy" Poziom trudno[ci: Zredni 1..

Sprawdzian z szatana Z siódmej klasy.

Pan Gąsowski z uznaniem kiwał głową, dumny, że jego uczniowie zapałali do historii prawdziwą namiętnością.. "Szatan z siódmej klasy" Quiz wiedzy o lekturze "Szatan z siódmej klasy".. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Szatan z siódmej klasy - test.. Rozpocznij quiz.. Pytania w teście są o różnym poziomie trudności ale dla osób, które czytały książkę nie powinny stanowić problemu.. sprawdzajacy znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy" KORNEL MAKUSZYŃSKI - „SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" 1.Adaś ma: a.15 lat b.16 lat c.17 lat 2.Ojciec Adasia jest: a.nauczycielem historii b.prawnikiem c.lekarzem 3.Profesor Gąsowski zwracał się do Adasia: a.Adasiu b.Piotrusiu c.kolego 4.Rodzina Adama Cisowskiego liczyła: a.7 osób b.3 osoby c .Test z "Szatan z siódmej klasy" Dowiedz się co wiesz na temat lektury "Szatan z siódmej klasy" Tagi dla tego testu: HappyPytania dotyczące lektury Kto wyciągnął Adasia i Francuza z lektury "Szatan z siódmej klasy" z piwnicy?. „Szatan z siódmej kasy" jest: A. opowiadaniem z wątkiem sensacyjnym B. opowiadaniem romantycznym C. powieścią przygodową z wątkiem detektywistycznym D. komedią 2..

Szatan z siódmej klasy.

Szatan z siódmej klasy.. Szatan z siódmej klasy - Test .. Zapraszamy do rozwiązywania testu!Sprawdzimy swoją wiedzę na temat książki Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy"!. "Jak ona ślicznie marszczy czoło" - pomyślał Adam.83% Bohaterowie z lektury "Szatan z VII klasy".. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Quiz w Poczekalni.. Test ma na celu sprawdzenie wiedzy o lekturze pt. "Szatan z siódmej klasy"!. Podobne działy.. 79% "Szatan z siódmej klasy" - streszczenie wraz z charakterystyką bohaterów.• Szatan z siódmej klasy - plan wydarzeń • Szatan z siódmej klasy - streszczenie • Szatan z siódmej klasy - opracowanie • Czas i miejsce akcji Szatana z siódmej klasy • „Szatan z siódmej klasy" - recenzja książki • Opis dworku Gąsowskich w Bejgole • Główne wątki w powieści Kornela Makuszyńskiego • Narracja .ni źli klasa siódma w czasie pokoju.. (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Szatan z 7 klasy.. Agata_Froncz 2 lata temu.. Rozwiąż test z lektury - Szatan z siódmej klasy - i przekonaj się ile pamiętasz z lektury.. Niektóre z pytań są naprawdę trudne, także nie prz.W klasie siódmej historia stała na wysokim poziomie, a wezwani do odpowiedzi uczniowie odpowiadali celująco.. Quizy Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?.

Kto ukradł drzwi w szatanie z siódmej klasy.

Szatan z siódmej .Odpowiedz na pytania.. Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Szatan z siódmej klasy - test znajomości lektury.. Skomentuj.. 1812 3.Test sprawdzajacy znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy" KORNEL MAKUSZYŃSKI - „SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY .. 3 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Z jakiej książki pochodził tajemniczy skrót w Liście Francuza.. Autorem lektury jest: • Konrad Makowiecki • Kornel Makuszy ński • Kornel Ujejski • Konstanty Gałczy ński.Szatan z siódmej klasy, Kornel Makuszyński To bardzo fajny test i dosyć bardziej szczegółowy.. Akcja utworu rozgrywa się w roku: A.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Ogólna wiedza literacka .. "Szatan z siódmej klasy" - test znajomości lektury.. Kornelia Makuszyńska.. Powinna sobie poradzić i zaliczyć na conamniej 3. pytanie 1 z 15.. Bardzo pyskata była ta społeczno ść, bujna, rozbrykana i ponad ludzk ą miar ę wesoła.. Literatura Jak dobrze znasz książkę ,,Szatan z siódmej klasy"?. Klasa siódma wyróżniała się spośród innych radością, rozbrykaniem i szczerą przyjaźnią.Szatan z siódmej klasy Test sprawdza znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy" Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu..

Jest to test do książki szatan z sódmej klasy.

Szatan z siódmej klasy.. 71% "Szatan z siódmej klasy" streszczenie.. Zgadywanki Zdrapka Przetrwanie Opowiadania Losowy quiz.Szatan z siódmej klasy.. Szukaj.. ;) Pozdrawiam, życzę dobrych stopni.. pytania są tak dobrane, aby uniemożliwić uczniom poznanie treści książki z dostępnych na rynku streszczeń, ściąg i innych opracowań.Kornel Makuszyński, "Szatan z siódmej klasy" - test z lektury.. Mam nadzieje że opinie będą dobre.. GBównym bohaterem lektury jest: A - Profesor Gsowski B - Adam Cisowski C - WandaSzatan z siódmej klasy; cytaty z książki "Szatan z siódmej klasy" Panienka zmarszczyła czoło, jak gdyby miała wygłosić uczoną rozprawę i pragnęła to uczynić z wielką rozwagą.. Wyślij zgłoszenie.. Stado mustangów na prerii nie r Ŝy tak rado śnie na widok wody, jak umiała r Ŝeć rozgło śnym śmiechem klasa siódma.. Udostępnij.. Kto uwolnił Adama Cisowskiego z piwnicy.test pt. Szatan z siódmej klasy.. Lektury szkolne.. Czy znasz szczegóły tej klasycznej powieści dla młodzieży?Kornel Makuszyński - Szatan z siódmej klasy - quiz Film zawiera 48 pytań sprawdzających znajomość lektury.. Okazuje się, że czarna nitka przykleiła się do kartki i imitowała liczbę w kolumnie setek.. Koszyczka c.drzwi z pokoju pana Iwo 11.Stary francuski list Adaś: a.znalazł przypadkiem na drodze b.ukradł opryszkom (malarz, chudzielec, .Test znajomości treści lektury Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy" przeznaczony jest dla uczniów klasy VI..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt