Sprawdzian w pustyni i w puszczy
ZAMKNIJ X. Streszczenia.. W jaki mieście mieszkali bohaterowie?. Jaką broń, dostał Staś na Gwiazdkę?. Historia serwisu i nowości.. Zarejestruj się .Testy i quizy online.. Sprawdzian po rozdziale IV.. Na stronie używamy cookies.. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. Życzę miłego rozwiązywania.. Z jakiego powodu Staś i Nel zostali porwani?HENRYK SIENKIEWICZ: „W PUSTYNI I W PUSZCZY' 1.. Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki H. Sienkiewicza ''W pustyni i w puszczy'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. Wyszukaj streszczenia.. Sienkiewicz chciał, aby utwór był przezna-czony nie tylko dla młodzieży, lecz także dla dorosłych czytelników.. Załóż własny blog!. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Dajcie odpowiedzi do testu z lektury W pustyni i w puszczy.. Jutro pójdę w świat .. Pobierz.. Strona główna;Dozwolone jest pobieranie materiałów oraz ich modyfikacja (przystosowanie, przeróbka) wyłącznie do własnego użytku dydaktycznego związanego z wykonywanym zawodem nauczyciela w danej placówce szkolnej i prezentowanie ich na forum szkoły (w tym innym nauczycielom i rodzicom uczniów).Test z lektury: „W pustyni i w puszczy" .. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.W PUSTYNI I W PUSZCZY • SPRAWDZIANY • pliki użytkownika dorotkar przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • w pustyni i w puszczy (fragment) czytanie ze zrozumieniem.doc, W PUSTYNI I W PUSZCZY pytania (bez odpowiedzi).docPlik W PUSTYNI I W PUSZCZY pytania.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder W PUSTYNI I W PUSZCZY • Data dodania: 6 maj 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Sprawdziany na podstawie podręcznika Wczoraj i dziś wydawnictwa Nowa Era..

W pustyni i w puszczy.

cCO NOWEGO?. Jakimi zwierzęciami byli Saba i King ?. „W pustyni i w puszczy" wydrukowano po raz pierwszy w latach 1910-1911 jako"W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imię i nazwisko I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią.. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.. Opis testu.. Sprawdzian przygotowany dla klasy V. Pobierz (doc, 27,0 KB) Podgląd treści.. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. Twórz i rozwiązuj własne testy lub korzystaj z ogólnodostępnej bazy ćwiczeń pogrupowanych w kategorie.. RawlisonZgłoś błąd; Jak nazywał się Staś?. a) Polska b) Anglia c) Egipt d) Sudan 3. .. jakie jeszcze materiały i pomoce dydaktyczne przygotowaliśmy dla Ciebie: Ocenianie Sprawdziany.. Jakie miejsce nazwano Krakowem?. To nie zwierzęta.Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. Są rzeczy, które też możesz otagować Sprawdzian z lektury w pustyni i w puszczy?. Podobne działy.. W którym kraju rozpoczyna się akcja powieści?. Nie było w powieści Kalego.. Nowe Popularne Kategorie Powiadomienia Więcej × Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie.. Serwis zamknięty.. Przypomnij hasło.. • Amerykanin i Amerykanka • Polak i Angielka • Portugalczyk i Angielka • Anglik i Polka 3.Test dla klas piątych - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmasteraa) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?Oferta wydawnicza GWO: podręczniki szkolne, multimedia, e-booki, zeszyty ćwiczeń, zbiory zadań, książki pomocnicze, poradniki dla nauczyciela, pomoce .W pustyni i w puszczy - test..

Rozwiąż test!W pustyni i w puszczy - test wiedzy.

Jak Kali nazywał Nel (najczęściej) ?. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Wyobraźnia bez granic .. Testy wyboru, testy otwarte i wiele więcej.. Wierzymy, że czasem wystarczy odrobina inspiracji i wiary w możliwości, aby w pełni rozwinąć skrzydła.Witaj na stronie Quizz.pl.. Jakiej narodowo ści były dzieci- główni bohaterowie ?. Na jakim kontynencie rozgrywa si ę akcja powie ści?. Jak daleko jesteś w stanie się posunąć, aby zdo.. Na podstawie 10 pytań, zgadnę czy masz psa!. Wszystko o serwisie i dużo więcej!. W jaki sposób dzieciom pomogło spotkanie z geografem Linde?. Inne tryby testu.. "W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imię i nazwisko I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią.. Rozwiąż test.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.. Henryk Sienkiewicz .Lista pytań W pustyni i w puszczy Zaznacz wszystkie Odznacz wszystkie Wybrano pytań / Jakie nazwisko miała Nel?. Przypomnij hasło.. Kto odnalazł i uratował Stasia i Nel na pustyni (ostatni etap .TEST " W PUSTYNI I W PUSZCZY" czy dobrze przeczytałeś książkę ?. Nowe Popularne Kategorie Powiadomienia Więcej × Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie..

Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.

Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Sienkiewicz, W pustyni i w puszczy, cz. 3.. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.Szczegółowy sprawdzian ze znajomości lektury " W pustyni i w puszczy".. Załóż konto × .Test z lektury ,,W Pustyni i w Puszczy" .. • azjatyckim • ameryka ńskim • europejskim • afryka ńskim 2. remington sztucer .. Załóż nowe konto za darmo .W pustyni i w puszczy.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraHenryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury.. Sprawdzian historia klasa 6 - test z całego podręcznika; Sprawdzian historia klasa 6 dział 1 - Narodziny nowożytnego świata; Sprawdzian historia klasa 6 dział 2 - W Rzeczypospolitej szlacheckiej; Sprawdzian historia klasa 6 dział 3 - W obronie granic RzeczypospolitejTest znajomo ści lektury „W pustyni i w puszczy" 1.. „W pustyni i w puszczy" to powieść: a) historyczna b) podróżniczo-przygodowa c) fantastyczna d) obyczajowa 2.. Rozpocznij test.. Zarejestruj się .Zestaw: "221 W Pustyni I W Puszczy - Henryk Sienkiewicz 3" 0.. Sprawdź, ile pamiętasz!.

Skąd porywacze, idąc przez pustynię, brali żywność i wodę?

Nowe konto.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. W jaki sposób dzieci uwolniły się od porywaczy?. Nie było ich w powieści.. Jak daleko jesteś w stanie się posunąć, aby zdo.. Na podstawie 10 pytań, zgadnę czy masz psa!. nie nazywał Jej.. pu.i.wp.pl.. Ucz się łatwo, szybko i przyjemnie z Testomaniak.pl!Test ze znajomości treści lektury "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza.. Blog Co nowego?Nowa Era aktywnie wspiera i współtworzy inicjatywy, które przyczyniają się do rozwoju najwyższej jakości edukacji.. -podróżnicza „W pustyni i w puszczy" - ostatnie dzieło pisarza, który zamieścił w nim własne obserwacje i wrażenia z podróży..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt