Sprawdzian z treści lektury tajemniczy ogród
Tajemniczy ogród - test .. *** Test o lekturze : Tajemniczy Ogród !. Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl.. Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania .Symbolika (znaczenie symboliczne): Mary, Colin i Archibald Craven to symbol zwykłych ludzi borykających się z wielkimi problemami, tajemniczy ogród to symbol najskrytszych myśli ludzkich, do których nikt nie ma dostępu, zamknięty przez dziesięć lat ogród to także symbol trwania w zapomnieniu i powrotu do życia, wali życia ze .Tajemniczy ogród bez tajemnic.. Beata z Łodzi.. dodany: 2015-05-20 20:40:31, przez: Nie powiem.. quiz ten sprawdza czy znasz lekturę pod tytułem,,Tajemniczy Ogód ''.Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Tajemniczy ogród test ze znajomości treści lektury Sprawdź swoją wiedzę na temat lektury tajemniczy ogród z nim masz większe szanse na dostanie lepszej oceny ze sprawdzianu z treści lektury Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. :(" no i nie polecam bo z tajemniczego ogrodu dostałam ,3+, XD i tak nie polecam bo nawet jeżeli tysiące razy sprawdzi w lekturze to jak się odpowie poprawnie to moja mama mówi ,że maja to tajemniczy ogród jeżeli tego nie zrobisz na 45-45 to zabieram ci komurke na miesiąc..

... Test z lektury Tajemniczy ogród.

11 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Ma formę pytań otwartych.„Tajemniczy ogród" (lektura uzupełniająca) - test ze znajomości lektury, plik: -tajemniczy-ogrod-lektura-uzupelniajaca-test-ze-znajomosci-lektury.pdf (application/pdf) .. Rozwiąż test!Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda.. jej rodzice zginęli w pożarze.. Fajna lektura.. Tajemniczy ogród to jedna z najbardziej znanych powieści Frances Hodgson Burnett.. Co chciałbyś w sobie zmienić?. a) wzruszył się i rozpłakał b) zemdlał c) kazał mu zaprowadzić się do ogrodu 21. .. Quiz w Poczekalni.. Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Tajemniczy ogród - test znajomości lektury.. Test wiedzy z książki ,,Tajemniczy ogród" .. Który złoczyńca z „Harry'ego Pottera" Cię porwie, a który bohater uratuje?. Co zrobił pan Carter, gdy ujrzał zdrowego syna?. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraZobacz 7 odpowiedzi na pytanie: Tajemniczy Ogród - 10 pytań i odpowiedzi.. A to dopiero pierwsza z tajemnic.. 11 Obserwuj autora Zobacz profil Zobacz podobne quizy: #lektura # .Rozmowa z młodym paniczem powoduje, że i on przyłącza się do "spisku".. Nie było to dziecko tkliwe i nie dbało nigdy o nikogo..

U góry znajdziesz quiz tajemniczy ogród.

Matka nie interesowała się Mary i unikała jej 3.. Zanadto wszyscy byli przerażeni, by myśleć o dziecku, którego nikt nie lubił.Katalog Joanna Ozga, 2010-07-11 Frysztak Język polski, Sprawdziany i testy Sprawdzian ze znajomości treści lektury pt. "Tajemniczy ogród".Cele lekcji - poznasz najważniejsze wydarzenia z życia pisarki, - wykażesz się wiadomościami na temat lektury, - rozwiążesz krzyżówkę oraz test sprawdzający znajomość książki, - spróbujesz wyrazić swoje opinie oraz argumentować.. Patixella 3 lata temu.. powodzenia !. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.. Zawiera 16 pytań.. Tajemniczy Ogród - 10 pytań i odpowiedzi.. Jutro mam sprawdzian z treści.. rodzice dziewczynki umarli z powodu starości.Zobaczcie czy dobrze przeczytaliście lekturę!. Serwis zamknięty.. Wyślij zgłoszenie.. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, więcej informacji i instrukcje znajdziesz » tutaj «.Witaj na stronie Quizz.pl.. !To że jesteś anonimowy/a to nie znaczy że to nie jest hejt.Zobacz 12 odpowiedzi na pytanie: pytanie z lektury "tajemniczy ogród" 1..

Test wiedzy online z lektury szkolnej.

Hałasy, bieganina, ęki i lament z powodu cholery straszyły ą edynie, a teraz była zła, bo nikt zdawał się nie pamiętać o e istnieniu.. Z jakiego powodu Mary Lenox zamieszkała u wuja ?. Wspólne z Dickiem spacery, a potem i praca w ogrodzie pozwoliły, by Colin zaczął chodzić.. Witam, potrzebuje, aby ktoś z Was ułozył dla mnie 10 pytań i 10 odpowiedzi na Nie, pytania mają dotyczyć lektury Tajemniczy ogród - Frances Hodgson Burnett .Sprawdź, ile pamiętasz z książki Francesa Burnetta "Tajemniczy ogród"!Używamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam.. Strona główna .. - bohater powieści pt. "Tajemniczy ogród", - 12 lat,Mary zdołała przekonać Colina, że nie jest chory.. Czy posiadasz wzrok sokoła?Ten test zawiera pytania trudne ale mam nadzieje że pomoże wam w zrozumieniu lektury pt. TAJEMNICZY OGRÓD .. i taka rozmowa więc nie polecam :( .to może ich poszukaj!. Jest fajna i pomogła mi zdać test.. Dlaczego pan Craven nie spędzał czasu z synem?Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród autorstwa Frances Hodgson Burnett.. Jak brzmi tytuł książki w oryginale, tzn. w języku angielskim?. Dobrze trafiłeś!. Jeżeli myślisz , że uważnie przeczytałeś tą książkę to sprawdź się !. FunTest.pl.. Tajemniczy dom i ogródBiblioteka Wolne Lektury to podstawowe źródło bezpłatnych lektur szkolnych dla uczniów i nauczycieli..

Zawiera nieodpowiednie treści?

Mary Lennox urodziła się w: a. Indiach b. Anglii c. Polsce d. Japonii 2.. Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>> * szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Przyjechała do Anglii do wuja 4.. .ona zupełnie z powodu śmierci swe niani.. Powyższe zasady mają zastosowanie także do treści zmodyfikowanych przez korzystającego.Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia.. Kto wysłał panu Cravenowi list z prośbą powrotu do domu?. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści Tajemniczy Ogród?. !Ktoś się może nad tym napracował przepraszam ale jesteś bardzo nie miły/a mógłbyś/mogłabyś napisać np.gdzie szukać odpowiedzi a nie od razu obrażasz twórców tego quizu a tak wogule jak ci się coś nie podoba to po co wogule tu wchodzisz przestań obrażać!. Odpowiedzi zaznacz na karcie odpowiedzi.. ZAPRASZAM !. Miksuj treść utworu.Sprawdzian weryfikuje znajomość lektury pt. "Tajemniczy ogród".. Przeczytaj dokładnie instrukcję.. Doczekała się wielu ekranizacji, m.in. w reżyserii Agnieszki Holland w 1993.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Zmierz się z quizem o wysokim poziomie trudności!. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Zaraz sprawdzian z niej a ty nie jesteś pewny czy sobie poradzisz?. Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?. SPRAWDZIAN Z TREŚCI LEKTURY: "TAJEMNICZY OGRÓD" Odpowiedz na pytania dotyczące treści lektury: "Tajemniczy ogród".. Spotkania z przyjaciółmi wyleczyły chłopca, nie tylko z urojonej choroby, ale i z wielu wad.. pytanie 1 z 10.. Okazuje się też, że tajemniczy ogród był ulubionym miejscem matki Colina i został zamknięty przez rozpaczającego po jej śmierci męża, a Ben mimo decyzji swego chlebodawcy stara się dbać o porastające go różane krzewy.. Mary Lennox uważano za: a. ładną i mądrą b. brzydką i mądrąFrances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - myślisz, że znasz szczegóły tej książki na wylot?.Komentarze

Brak komentarzy.