Sprawdzian znajomości lektury tajemniczy ogród
Przyjechała do Anglii do wuja 4.. Jak nazywał się gawron Dicka?Zaraz sprawdzian z niej a ty nie jesteś pewny czy sobie poradzisz?. pytanie 1 z 10.. Matka nie interesowała się Mary i unikała jej 3.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Rozwiąż quiz!Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Z jakiego powodu Mary Lenox zamieszkała u wuja ?. odpowiedz doładuj komentarze .. Ten test zawiera pytania trudne ale mam nadzieje że pomoże wam w zrozumieniu lektury pt. TAJEMNICZY OGRÓD .. Test wiedzy z książki ,,Tajemniczy ogród" .Tajemniczy ogród.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Testy \ Lektury szkolne \ Tajemniczy Ogród; Tajemniczy Ogród, test z lekturyTajemniczy ogród streszczenie Streszczenie Tajemniczy ogród Streszczenie Tajemniczego ogrodu Napisz streszczenie Tajemniczego ogrodu Napisz streszczenie .. jutro mam sprawdzian i mam nadzieję że dostanę 5.. Jadwiga Włodarkiewiczowa Rozdział I. jej rodzice zginęli w pożarze.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Frances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - myślisz, że znasz szczegóły tej książki na wylot?. Test wiedzy online z lektury szkolnej.. Dobrze trafiłeś!. Załóż konto Zaloguj się.. Dzięki temu lepiej zapamiętamy nie tylko imiona postaci, ale również ich motywacje oraz wzajemnie łączące ich relacje.Tajemniczy ogród to jedna z najbardziej znanych powieści Frances Hodgson Burnett..

Test z lektury Tajemniczy ogród.

Serwis zamknięty.. a) wujek A. Craven b) pani Medlock c) służąca Marta d) Dick.. Właśnie omawiam i ćwiczę na kartkówkę na jutro.. Społeczność .. 11 .Tajemniczy ogród test Zobaczcie czy dobrze przeczytaliście lekturę!. rodzice dziewczynki umarli z powodu starości.„Tajemniczy ogród" (lektura uzupełniająca) - test ze znajomości lektury, plik: -tajemniczy-ogrod-lektura-uzupelniajaca-test-ze-znajomosci-lektury.pdf (application/pdf) NOWE Słowa na start!. Fajna lektura.. Opowiadania 9 Szukaj Dodaj Zaloguj.. .Tajemniczy ogród - test ze znajomości lektury.. 4.Zapytała Marthę o tajemniczy płacz w domu, ale dziewczyna jej nie odpowiedziała.. Społeczność .. Zapraszamyto może ich poszukaj!. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród autorstwa Frances Hodgson Burnett.. H. BURNETT - „TAJEMNICZY OGRÓD" 1.. Zmierz się z quizem o wysokim poziomie trudności!. ZAPRASZAM !. W chwili gdy Mary Lennox została wysłana do Misselthwaite Manor dla zamieszkania tam przy wuju, twierdzono ogólnie, że było to najniesympatyczniejsze dziecko, jakie kiedykolwiek widziano.. FunTest.pl.. Tagi dla tego testu: nauka,lekturaKatalog Janina Wiśnik, 2017-05-09 budziszewice Język polski, Sprawdziany i testy SPRAWDZIAN Z TREŚCI LEKTURY: "TAJEMNICZY OGRÓD"Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraSprawdź, ile pamiętasz z książki Francesa Burnetta "Tajemniczy ogród"!.

U góry znajdziesz quiz tajemniczy ogród.

quiz ten sprawdza czy znasz lekturę pod tytułem,,Tajemniczy Ogód ''.Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Sprawdzian weryfikuje znajomość lektury pt. "Tajemniczy ogród".. Rozwiąż test!Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda.. Zaprzyjaźniła się ze starym ogrodnikiem.. a) nie rosły tam róże b) zginęła w nim jego żona c) zmusiła go tego Martha 8.. Zawiera 11 pytań.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.. Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda.. Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj się Załóż konto.. !To że jesteś anonimowy/a to nie znaczy że to nie jest hejt.Test z lektury "Tajemniczy ogród" Grupa A 1.Kto napisał list do pana Cravena?. Jak brzmi tytuł książki w oryginale, tzn. w języku angielskim?. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Wolne Lektury to projekt prowadzony przez fundację Nowoczesna Polska.F.. Dom pana Cravena a) miał 600 lat b) miał 100 lat c) był nowo wybudowany.. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści Tajemniczy Ogród?. Kto po podróży odebrał Mary w Londynie i zawiózł do Misselthwaite Manor?. Ma formę pytań otwartych.. Chodziła tam codziennie, wyrywała chwasty.. Pani Sowerby 2.Dlaczego Colin pragnął powrotu ojca?.

Zaloguj się ...Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród.

Ogród był żony pana Cravena ( imię żony pana Cravena Lilias ).Zobacz 7 odpowiedzi na pytanie: Tajemniczy Ogród - 10 pytań i odpowiedzi.. !Ktoś się może nad tym napracował przepraszam ale jesteś bardzo nie miły/a mógłbyś/mogłabyś napisać np.gdzie szukać odpowiedzi a nie od razu obrażasz twórców tego quizu a tak wogule jak ci się coś nie podoba to po co wogule tu wchodzisz przestań obrażać!. SPRAWDZIAN ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY PT. „TAJEMNICZY OGRÓD" .Katalog Joanna Ozga, 2010-07-11 Frysztak Język polski, Sprawdziany i testy Sprawdzian ze znajomości treści lektury pt. "Tajemniczy ogród".Cele lekcji - poznasz najważniejsze wydarzenia z życia pisarki, - wykażesz się wiadomościami na temat lektury, - rozwiążesz krzyżówkę oraz test sprawdzający znajomość książki, - spróbujesz wyrazić swoje opinie oraz argumentować.. a.Zobacz 12 odpowiedzi na pytanie: pytanie z lektury "tajemniczy ogród" 1.. Po tragicznej śmierci żony, pan Craven zamknął furtkę i zakopał klucz, zabraniając komukolwiek do niego wchodzić.Test z lektury Tajemniczy ogród to przyjemny sposób na to, by sprawdzić swoją wiedzę dotyczącą powieści, przyswoić sobie lepiej i bardziej trwale szczegóły, które często mają zwyczaj po prostu umykać.. ten sprawdzian pomógł mi zdobyć na szóstkę .. 4.3.2018 (14:10) Celewski-Pro dzięki jutro mam lekturę albo pojutrze..

Dlaczego Craven kazał zamknąć tajemniczy ogród?

Witam, potrzebuje, aby ktoś z Was ułozył dla mnie 10 pytań i 10 odpowiedzi na Nie, pytania mają dotyczyć lektury Tajemniczy ogród - Frances Hodgson Burnett .Witaj na stronie Quizz.pl.. Pobierz (doc, 28,0 KB) Podgląd treści.. Poczekalnia Ranking Wywiady Facebook Instagram Snapchat.. Kogo Ben Weatherstaff nazywał „naczelnym ogrodnikiem"?. *** Test o lekturze : Tajemniczy Ogród !. W czasie jednej z rozmów przyleciał rudzik i usiadł na rękojeści szpadla Bena.Frances Hodgson Burnett Tajemniczy ogród Powieść dla młodzieży tłum.. Rozdział 10.. Tajemniczy Ogród - 10 pytań i odpowiedzi.. Zobacz też: Frances Hodgson Burnett Mała księżniczka.. Jeżeli myślisz , że uważnie przeczytałeś tą książkę to sprawdź się !. Poczekalnia Ranking Wywiady Facebook Instagram Snapchat.. Jest to miejsce owiane tajemnicą i milczeniem od dziesięciu lat.. Ten test jest pomocny, jak ktoś sobie chce coś powtórzyć.. Kształcenie kulturowo .Tajemniczy ogród - opracowanie, Symbolika ogrodu w powieści Ogród w powieści Frances Hodgson Burnett ogrywa istotną rolę w życiu głównych bohaterów i dla każdego z nich ma inne znaczenie.. powodzenia !. Ulubionymi kwiatami pani Craven były a) stokrotki b) róże c) tulipany.. Patixella 3 lata temu..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt