Sprawdzian 1 liceum historii świat po i wojnie światowej
itp ?. Liceum Świat Fizyki Zamkor "Świat galaktyk" Sprawdzian Liceum Ciekawi Świata "Różnorodność bio.. Test składa się z 20 pytań.Mam wielka prośbę, potrzebuję sprawdzianów do klasy 1 liceum z historii Poznać przeszłość wiek XX, do działu polska i świat po II wojnie światowej, Błagam o pomoc :) 2014-05-17 12:52:52 Sprawdzian HISTORIA klasa 8 rozdział 3 Nowa Era " świat po 2.Plik pp r1 test b swiat po i wojnie swiatowej.doc na koncie użytkownika kochana97 • Data dodania: 27 paź 2013 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Historia - Nowa podstawa programowa.. Sprawdzian Liceum Świat Fizyki Zamkor "Grawitacja".. Kryzys demokracji.. Nowe państwa na mapie Europy po I wojnie światowej: Polska, Czechosłowacja, Litwa, Łotwa, Estonia, Finlandia, Królestwo SHS (Jugosławia), Irlandia, Austria, Węgry, ZSRR .Świat po 1 wojnie światowej - sprawdzian i nie tylko Bez względu jednak na to, czy ktoś znajduje się w klasie humanistycznej czy nie, musi zdobyć podstawową wiedzę historyczną, przykładowo umieć opisać świat po 1 wojnie światowej.. Sytuację opanował Józef Piłsudski, który 10 listopada 1918 roku przybył do Warszawy z niemieckiego więzienia w Magdeburgu.. Test wiedzy online .Wiek XX Polska i świat po II wojnie światowej - sprawdzian i odpowiedzi..

Historia - Polska i świat po II wojnie światowej.

Zakończenie I wojny światowej.. Testy \ Historia \ II Wojna Światowa; Test: II Wojna Światowa II wojna światowa.. Historia , liceum technikum.. Świat po I wojnie światowej - galeria postaci.Historia kl I Plan wynikowy z historii w szkole ponadgimnazjalnej, zakres.. Zagadnienia Wymagania na poszczególne oceny dopuszczająca dostateczna dobra bardzo dobra celująca ROZDZIAŁ I: ŚWIAT PO I WOJNIE ŚWIATOWEJ.. PobierzDział 1 Świat po I wojnie światowej • pliki użytkownika Krecik411 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl..

Wiek XX Rozdział I / Świat po I wojnie światowej.

Pp r1 Test b Swiat Po i Wojnie Swiatowej.. Sprawdzian Liceum Krok w przedsiębiorczość Nowa Er.Sprawdzian Liceum Ciekawi świata "Druga wojna świa.. Dział: Historia.. Wiek XX Nowa Era.. I LO Poziom Podstawowy - Nowa Era.. Wiek 20" (w tym testy i sprawdziany oraz klucze odpowiedzi): Klasa 1; ŚWIAT PO I WOJNIE ŚWIATOWEJ System wersalski; Odbudowa .TEST HISTORIA II Wojna światowa grupa a. marca (23) stycznia (40) .Wypatrujesz w internecie kartkówek, sprawdzianów, rozwiązanych ćwiczeń, odpowiedzi do sprawdzianów lub książki nauczyciela do "Poznać przeszłość wiek XX", "Historia po prostu 1 - ", "Poznać przeszłość Wojna i wojskowość - Nowa Era", to trafiłeś w idealne miejsce!Świat po I wojnie światowej - lekcja powtórzeniowa _____ Tematy: 1.. Sprawdzian z historii- liceum __Polacy podczas II wojny światowej__ Dział IV.. System wersalski 2.. Świat po I wojnie światowej I.Ład wersalski 1.. Poznać przeszłość Wiek 20 Sprawdziany i Odpowiedzi.. Historia Polski.. W 1918 r. na ziemiach polskich zaczęły powstawać konkurencyjne ośrodki władzy.. Odbudowa powojenna i wielki kryzys gospodarczy.. Poznać przeszłość.. Sprawdzian + odpowiedzi!.

Wiek XX "Świat po 1 wojnie światowej".

POWTÓRZENIE WIADOMOŚCI I SPRAWDZIAN Z .Rzeczypospolitej po I wojnie światowej PLEBISCYT - głosowanie mające rozstrzygnąć o przynależności terenów spornych między Polską i Niemcami „ORLĘTA LWOWSKIE" - nazwa młodocianych obrońców Lwowa „CUD NAD WISŁĄ".. Kultura okresu międzywojennego 6.Świat na drodze ku wojnie Daty - najważniejsze wydarzenia Data Wydarzenie Temat 1.. Test podsumowujący rozdział .Katalog-> Dla nauczyciela-> Historia-> Sprawdziany i testy.. macie jakiś link czy coś ,?. Autor: mevGames o 07:20.Sprawdzian z historii klasa 8 dział 1 - II wojna światowa - Wczoraj i dziś wikipedia.org Sprawdzian z historii dla klasy 8 przygotowany na podstawie podręcznika Nowa Era Wczoraj i dziś z działu "II wojna światowa".Wiek XX "Polska i Świat po II Wojnie Światowej" Nazwa sprawdzianu : Liceum Poznać Przeszłość.. Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj się / Załóż konto.. ZSRR w dwudziestoleciu międzywojennym 6.. Wiek XX "Polska i Świat po II Wojnie Światowej" Waga sprawdzianu:1.18MB Format:PDF.. zakres podstawowy..

Sprawdzian z historii- liceum __Polacy podczas II wojny światowej.

11.11.1918 r.System wersalski Odbudowa powojenna i wielki kryzys Kryzys demokracji w Europie ZSRR w okresie między wojennym Kultura okresu międzywojennego Świat na drodze ku wojnie.. HISTORIA LICEUM; Poznać przeszłość.. Ludność i Urbanizacja test Grupy A i B (1).doc.Polska i świat po II wojnie światowej.. pomoźcie :Notatki z historii dla klasy I liceum i technikum.. Kryzys demokracji w Europie 5.. Test dla liceum z historii.. Odbudowa powojenna i wielki kryzys 3.. Sprawdzian z historii nikogo nie ominie, a .Wybierz test z rozdziału Świat po I wojnie światowej lub podrozdziałów podręcznika Poznać przeszłość.. Sprawdzian Liceum Po prostu Historia "Polska i Pol.. do podręcznika „Poznać przeszłość.. System wersalski.. I wojna światowaNajważniejsze daty i wydarzenia z okresu II Wojny Światowej.. Wiek XX dla Klasa I Liceum.Wiek XX "Świat po 1 wojnie światowej" Nazwa sprawdzianu : Liceum Poznać Przeszłość.. Sprawdzian Liceum Odkrywamy na nowo "Fizyka jądrow.. po zakończeniu I wojny światowej w Paryżu odbyła się konferencja pokojowa, która trwała od stycznia 1919 do stycznia 1920 r. na konferencji czołową rolę odgrywała tzw.Sprawdzian z historii klasa 8 dział 3 - Świat po II wojnie światowej - Wczoraj i dziś flickr.com Sprawdzian z historii dla klasy 8 przygotowany na podstawie podręcznika Nowa Era Wczoraj i dziś z działu "Świat po II wojnie światowej".Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: kto miał sprawdzianz histrii 1 Lo ?. sprawdziany chemia.. Wiek XX (Historia) Poznać przeszłość.. System wersalski.. Sprawdzian Liceum W centrum uwagi "Edukacja i prac.Dozwolone jest pobieranie materiałów oraz ich modyfikacja (przystosowanie, przeróbka) wyłącznie do własnego użytku dydaktycznego związanego z wykonywanym zawodem nauczyciela w danej placówce szkolnej i prezentowanie ich na forum szkoły (w tym innym nauczycielom i rodzicom uczniów).TAK: NIE I..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt