Sprawdzian z treści lektury pinokio
Morąg.. Wyślij zgłoszenie.. Od razu wpadałPinokio - streszczenie utworu Carlo Collodiego.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .Sprawdzian z treści lektury "Sposób na Alcybiadesa" Ewa Rudnicka.. Pinokio - streszczenie, plan wydarzeń .. Na skutek niefortunnej przygody z piecykiem, Pinokio stracił obie nogi - na szczęście w odpowiedniej chwili wrócił Dżepetto, który nakarmił podopiecznego i naprawił go.. Jakim typem czytelnika jesteś?. Pinokio został zabrany do chaty i przywiązany przy budzie, aby zamiast psa pilnować obejścia.. Z kim tańcowała igła?Jakie są pytania na kartkuwce z lektury PINOKIO ?. W brzuchu rekina Pinokio spotkał: a)Sardynkę i Lisa b)Tuńczyka i Dżeppetto c)Śledzia i Wróżk .Zrób ten quiz i zobacz jak dobrze znasz pinokia.Test wiedzy z lektury ,, Pinokio" .. 84% Romantyzm, a literatura XX-lecia oraz wojny i okupacji.. Natomiast nos posiadał niezwykłą właściwość.Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Momentami można było się wzruszyć.. Sprawdzian ze znajomości lektury- Pinokio Carlo Collodi Imię i nazwisko: Grupa I Przy każdym z pytań zaznacz jedną odpowiedź..

Sprawdza znajomość treści.

85% Adam Mickiewicz "Pan Tadeusz" - test sprawdzający treść.. W tejże chwili rozmowę ich [Pinokia i Robaczka Świętojańskiego] przerwał leciutki szmer zbliżających się kroków.. Pinokio nie chciał wrócić do domu, a zgromadzeni ludzie stwierdzili, że Dżeppetto bez litości zbije chłopca.Kartkówka ze znajomości treści lektury Henryk Sienkiewicz „LATARNIK" Kartkówki z lektury umieszczane na moim blogu mają za zadanie jedynie sprawdzić znajomość lektury.. Czytanie ze zrozumieniem - "Tędy i owędy" Ewa Rudnicka.. Nocą obudziły go szmery.Pinokio to mały pajac, którego wyrzeźbił Dżepetto.. Przyszedł gospodarz i wziął pajaca za szkodnika, który porywa drób z kurnika.. Renata Zielińska-Fiedorow.. Pamiętasz istotne fakty.. Był to właściciel pola, który skradał się na palcach, żeby zobaczyć, czy nie wpadła w paść jedna z tych kun, co to pożerały kury nocną porą.Plik Test ze znajomości treści lektury pinokio.doc na koncie użytkownika Mami2322 • folder Sprawdziany • Data dodania: 29 sty 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Zobacz quiz: Pinokio.. ZapraszamyPinokio obiecał poprawę, wróżka zaś przyrzekła, że jeśli pajacyk wytrwa w swym postanowieniu, zamieni go w nagrodę w chłopca..

Zawiera nieodpowiednie treści?

11-6 punktów - Starasz się, ale słabo pamiętasz treść lektury.. Majstra Antonia nazywano Wisienką , bo a) koniuszek jego nosa przypominał wiśnię b) jego ulubionym deserem było ciasto wiśniowepoprosił Ogniojada, aby jego , zamiast Arlekina, wrzucił do ognia jako opał do upieczenia barana, co wzruszyło dyrektora i darował im życieWięcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Pewnego dnia Pinokio uciekł z domu i zwrócił się do policjanta, że jego ojciec go bije i kara.. Z pewnością nie sięga bardzo dawnych czasów, ale też nie jest nam współczesny.. Scenariusz lekcji muzyki .. Pinokio - sprawdzian wiadomości z rzeczownika i lektury.. Pajacyk obiecał poprawę, a mężczyzna sprzedał kurtkę, by kupić mu elementarz i wysłać do szkoły.. Rozdział XXVI.. Jaki zawód związany z muzyką mógłbyś wykonywać w przyszłości?. Dżepetto trafił do więzienia a Pinokio się z tego bardzo cieszył.. Odpowiedzi.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Biada temu, kto go nazwał Mamałyg ą!. Gdzie bohater wiersza nauczył się "Jak rozmawiać trzeba z psem"?. Pinokio został zrobiony: a) z plasteliny, b) z masy solnej, c) z kawałka drewna-ok d) z materiału.Lektury..

16-12 punktów - Dobrze znasz treść lektury.

Pewnego dnia grupa kolegów-urwisów namówiła go, by poszedł na wagary, na brzegu pojawił się bowiem .z s ąsiedztwa, ilekro ć chcieli doprowadzi ć do w ściekło ści, przezywali „Mamałyg ą" z powodu jego Ŝółtej peruki, która była bardzo podobna do ciasta z m ąki kukurydzianej.. kamiloooxd odpowiedział(a) 15.11.2009 o 11:07 Test z lektury „Pinokio" C. Collodiego - klasa IV 1.. Jesteś uważnym czytelnikiem.. Uciekiniera złapał dopiero karabinier i oddał właścicielowi.. 6 ocen | na tak 66%.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. W domu świerszcz chciał przekonać Pinokia, że źle postępuje i nie powinien tak robić.. Morąg.. Polecam przeczytanie jej ponownie.. Lektura ta zawiera w sobie wiele ciekawych przygód, oraz mnóstwo wartościowych treści edukacyjnych.Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Miał pecha i wpadł w pułapkę na kuny.. a)z Wróżką b) z Knotem c) ze Ślimakiem 20.. Możliwe, że pewne społeczne realia odwzorował Collodi na podstawie własnych obserwacji.. Pinokio został zrobiony: a) z plasteliny, b) z masy solnej, c) z kawałka drewna,klp.pl Lektury Analizy i interpretacje Motywy literackie Epoki .. wyślij sms o treści ad.klp na numer 71480 Całkowity koszt - 1,23 zł.. Pinokio został zamieniony w: a)marionetkę b) osła c) psa 21.. Lektury dla klas 4-6.Streszczenie lektury „Pinokio" ..

Wyświetlony: 36378 razy Test z lektury „Pinokio" Carlo Collodi.

Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego.. Jego ręce nie odznaczały się niczym szczególnym.. Wszystko co trzeba wiedzieć o utworze Pinokio Carlo Collodiego .Test ze znajomości lektury "Pinokio" C. Collodi, który należy przeprowadzić na pierwszej lekcji.. .File : Sprawdzian Z Lektury Pinokio Carlo Collodi.zip.. Z kim Pinokio wyruszył do Krainy Zabawek?. Mieszkali oni w małej, ubogiej chatce, klepiąc biedę.. Akcja trwa ponad dwa lata, o czym świadczy fakt, że Dżeppetto przebywa wewnątrz wielkiego rekina dwa lata.Test ze znajomości lektury kl.IV: „ Opowieści z Narnii.. Lektura „Pinokio" zrobiła na mnie ogromne wrażenie.. 73% Test z KłamczuchyCzas akcji nie został w powieści nakreślony.. Pinokio poszedł do szkoły, gdzie szybko zyskał opinię zdolnego i pilnego ucznia.. Augustów.Pinokio zgłodniał i aby się posilić, wszedł do winnicy, by zerwać trochę winogron.. Proponuję zatem, aby uczniowie nie notowali pytań, tylko od razu same odpowiedzi.. 0 Obserwuj autora Zobacz profil Zobacz podobne quizy: #ksiazki .. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.85% Test sprawdzający znajomość treści „Pana Tadeusza" 76% "Kamienie na szaniec" - test sprawdzający twoje wiadmości.. Muzyczny świat filmów animowanych.. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, genezę dzieła, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, szczegółowy plan wydarzeń, analizę problematyki utworu oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Test ze znajomości treści lektury "Pinokio" .. Jaki sukces osiągniesz na TikToku?SPRAWDZIAN PO OMÓWIENIU LEKTURY „PINOKIO" Tekst 1.. 4 2 Odpowiedz..Komentarze

Brak komentarzy.