Sprawdzian treści chłopcy z placu broni
Odp.Gereb 2.Który z Chłopców umarł na końcu książki Odp.Nemeczek 3.Który z głównych bohaterów książki był najstarszy?Wymień Imię,nazwisko,wiek.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. klp.pl Lektury Analizy i interpretacje Motywy literackie Epoki .. w XVIII w. na początku XX w. pod koniec XIX w.1.Jak miał na imię chłopiec,który zdradził Chłopców z Placu Broni?. Udostępnij.. Z jednej strony,od ulicy Św.Pawła ogrodzony był rozwalającym się płotem, a z lewej i prawej strony stały dwie wysokie, szare kamienice.Balladyna - sprawdzian po omówieniu lektury: Balladyna - sprawdzian z treści: Balladyna - wykreślanka: Biblia - kartkówka: Biblia - sprawdzian: Biblia, Odyseja, Legendy arturiańskie - rozprawka: Chłopcy z Placu Broni - gra strategiczna *Nowość: Chłopcy z Placu Broni - prace domowe *Nowość: Czytanie ze zrozumieniem 1: Czytanie ze .Plik Testy z lektury z odpowiedziami Chłopcy z Placu broni.doc na koncie użytkownika skrzynkasm • folder Chłopcy z Placu Broni • Data dodania: 20 lut 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Test sprawdzający wiadomości z lektury „Chłopcy z Placu Broni .. Jaką treść zawierała kartka pozostawiona przez Bokę w siedzibie wroga?.

Zawiera nieodpowiednie treści?

Gdzie rozgrywa się akcja utworu ?. Zapraszamy również do drugiego Quizu z tej lektury Chłopcy z Placu Broni1) Nemeczek widział jak a) dozorca - Słowak zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny?. 2 Obserwuj autora Zobacz profil Zobacz podobne quizy: #test .. Moi uczniowie podzieleni zostali na trzy grupy.. Wyłącz reklamy na klp.pl na 30 dni - wyślij sms o treści ad.klp na numer 71480 Całkowity koszt - 1,23 zł.Mam jutro kartkówkę z lektury "chłopcy z placu broni" .. Są solidarni, wzajemnie sobie pomagają i czują się za siebie odpowiedzialni.Quiz wiedzy z lektury "Chłopcy z Placu Broni".. Sprawdź się!. SPRAWDZIAN Z TREŚCI LEKTURY „Chłopcy z Placu Broni" Ferenc Molnar.test -Chłopcy z Placu Broni..

Jaki stosunek do Placu Broni mieli chłopcy?

Rozwiąż test.. Kto został przewodniczącym Związku Chłopców z Placu Broni?. O tchórzostwo chłopców z Placu Broni oskarżył ich Feri Acz.. Pomóżcie dajcie wszystko co może mi pomóc błagam was Mogą być linki ze streszczeniami albo jakieś testy ze znajomości lekturyPlac Broni znajdował się na Węgrzech, w Budapeszcie, na rogu ulicy Św.Pawła i był niewielkim skrawkiem ziemi.. Kto udał się do Ogrodu Botanicznego?. Dlaczego Bokę niepokoiło zachowanie Gereba?. w Warszawie w Budapeszcie w Bukareszcie Kiedy rozgrywa się akcja powieści ?. Test z lektury "Chłopcy z placu broni" Teste z lektury dla 5 -tych klas.Chłopcy z Placu Broni - streszczenie szczegółowe, Chłopcy z Placu Broni Ferenca Molnara - streszczenie i opracowanie.. Były to .. b) Nagrodą za dobre pełnienie obowiązków w zespole Boki .Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: mam napisać opowiadanie z lektury chłopcy z placu broni, ale z jakiegoś, obojętnie rozdziału prosze o odpowiedż .. Quiz w Poczekalni.. Chłopiec, który zdradził przyjaciół to Gereb.. do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam, działania mediów społecznościowych .Zasady panujące w grupie chłopców z Placu Broni: Chłopcy sami wybierają swego przywódcę i są mu posłuszni, dokładnie wykonują wszystkie jego rozkazy..

U góry znajdziesz quiz Chłopcy z placu broni test.Sprawdź co wiesz o lekturze Chłopcy z placu broni test.

SZKOŁA 2, 2009-08-02, ocena: a gdzie prawidłowe odpowiedzi?. Czerwonoskórzy witali dowódcę zapalając latarnię.. .Plik Test z lektury Chlopcy z Placu Broni.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder CHŁOPCY Z PLACU BRONI • Data dodania: 11 sty 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Publikacja zawiera testy ze znajomości lektury "W pustyni i w puszczy" oraz "Chłopcy z Placu Broni".. c) jeden z Pastorów zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Odp.Czerwone Koszule 5.Kto był szefem Czerwonych Koszul?Sprawdzian - „Chłopcy z Placu Broni"!. Sprawdzian z lektury „Chłopcy z Placu Broni" .. Quiz w Poczekalni.. Wyślij zgłoszenie.. 57 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Ferenc Molnar, "Chłopcy z Placu Broni" - czy znasz tę lekturę wystarczająco dobrze, by odpowiedzieć na zestaw naprawdę trudnych pytań?. Zablokuj Zgłoś .. d) Nemeczek.Witaj na stronie Quizz.pl.. Jakiej narodowości są księżniczki Disneya?. Udostępnij.. Napisz do nas.. Lektury.pl 1 rok temu.. Feri Acz kazał Pastorom wykąpać Nemeczka.. 21 pytań z lektury "Chłopcy z Placu Broni", czy dasz radę odpowiedzieć na wszystkie pytania?. 38 Obserwuj autora Zobacz profil Zapraszam do rozwiązywania moich quizów: Jakiego bohatera książki .Test z lektury „CHŁOPCY Z PLACU BRONI" ..

Musze to mieć na poniedziałek plis pomóżcie;p"Chłopcy z Placu Broni" - sprawdzenie znajomości treści lektury inaczej!

Skomentuj.. 2) Nowym przewodniczącym chłopców z Placu Broni został a) Boka.. Odp.Janosz Boka lat 14 4.Jak nazywali się Chłopcy z ogrodu botanicznego?. Jaki plan walki o Plac Broni wymyślił Boka?. Jeden z najmniejszych uczniów w całej klasie, Nemeczek, przekazuje Boki, który jest jego kolegą z klasy, zwitek papieru, na którym zapisane są szczegółowe informacje dotyczące spotkania wszystkich na Placu Broni.Sprawdzian z lektury Chłopcy z Placu Broni.. Czy była to jednomyslna decyzja?. Postępują zgodnie z zasadami honoru i sprawiedliwości.. c) Czele.. Chłopcy z Placu Broni - Informacje.. Był dobrym przykładem przywódcy, ponieważ wiedział, że samemu także należy przyznać się do błędu i nie próbował unikać kary tylko dlatego, że ma wyższą rangę, niż pozostali członkowie załogi.Mam sprawdzian z lektury chłopcy z placu broni tu macie pytania a komentarzach napiscie odpowiedzi bede wdzieczby.. Jaki zawód związany z muzyką mógłbyś .Akcja książki toczy się w Budapeszcie w roku 1899, w środowisku samych chłopców.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Zawiera nieodpowiednie treści?. 10 Obserwuj autora Zobacz profil Zobacz podobne .10.. KarolinaTomczak.. Wyślij zgłoszenie serfer98.. Pobierz (doc, 55,5 KB) Komentarze.. 14 Obserwuj autora Zobacz profil Masz świetny pomysł na quiz?. Zawiera nieodpowiednie treści?. Jak można sprawdzić, czy uczniowie znają dobrze treść lektury „Chłopcy z Placu Broni „ Ferenca Molnara?. Co w ogrodzie botanicznym chciał zrobić Boka?. serfer98 3 lata temu.. wiktoriaz15 2 lata temu.. Gatunek.Był bohaterski, waleczny, zawsze gotowy do poświęceń w imię dobra Placu Broni, który traktował jak swoją małą ojczyznę.. proszę o ich podani .. Dokończ zdania: (0-5) a) Chłopców należących do Związku Zbieraczy Kitu wyróżniały pewne symbole.. 10 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. 2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Ja już miałam z tego sprawdzian i dostałam pione B)Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" Ferenca Molnára składa się z 23 pytań, na które odpowiedź powinien znać każdy, kto przeczytał książkę.. Pierwsza dostała czerwona koszulę.Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" - poziom trudny.. d) Gereb zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. W głosowaniu na dowódcę „Chłopców z Placu Broni" zwyciężył Boka.. Wyślij zgłoszenie.. Skomentuj..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt