Test z języka polskiego w pustyni i w puszczy
Jakie nazwisko miała Nel? W którym kraju rozpoczyna się akcja powieści? Scenariusz zajęć z języka polskiego -w Baśniowym świecie.doc. P F W pustyni i w puszczy to utwór pisany prozą. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test W Pustyni i w Puszczy - Henryk Sienkiewicz z odpowiedziami. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością. „W pustyni i w puszczy" to powieść: a) historyczna b) podróżniczo-przygodowa c) fantastyczna d) obyczajowa 2. Testy klasa2(fizyka). Inne pliki do pobrania z tego chomika. Jak Kali nazywał Nel (najczęściej) ? Z jakiego powodu Staś i Nel zostali porwani?Plik W PUSTYNI I W PUSZCZY pytania.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder W PUSTYNI I W PUSZCZY • Data dodania: 6 maj 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Pytania do sprawdzianu z lektury "W pustyni i w puszczy" HENRYK SIENKIEWICZ:. Literatura "Quo vadis" - test znajomości lektury. Polska polityka - tylko 1 na 20 osób zdobywa w tym quizie komplet .Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.

TEMAT II : BURZA PIASKOWA.

Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel? TEST " W PUSTYNI I W PUSZCZY" czy dobrze przeczytałeś książkę ? Przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są wystarczające do zbliżającego się sprawdzianu z lektury „W pustyni i w puszczy" H. Sienkiewicza.W pustyni i w puszczy | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test. • pisały listy. w pustyni i w puszczy Created Date:SCENARIUSZE LEKCJI W PUSTYNI I W PUSZCZY.doc • TEMAT I: POZNAJEMY SZLAK WĘDRÓWKI STASIA I NEL. Określ funkcję tego środka stylistycznego w przytoczonym tekście.Test z lektury „W pustyni i w puszczy" H. Sienkiewicza. U góry znajdziesz quiz W pustyni i w puszczy 28.W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę. a) Polska b) Anglia c) Egipt d) Sudan 3. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.Dajcie odpowiedzi do testu z lektury W pustyni i w puszczy. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.wiedza z lektury ,,W pustyni i w puszczy'' - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera. Ej ktoś wie jakie były pytania na sprawdzianie z lektury w pustyni i w puszczy proszę. 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera .Lista pytań W pustyni i w puszczy Zaznacz wszystkie Odznacz wszystkie Wybrano pytań /.

TarkowskiZgłoś błąd; W jakim mieście mieszkali Staś i Nel? Będą to zarówno zadania zamknięte, w których.

Quiz wiedzy o lekturze "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza. Przeczytałbyś tę książkę, gdyby nie była lektur. Balladyna czy Alina? Sprawdź, ile pamiętasz! w Port-Saidzie|Port-SaidZgłoś błąd Ile lat miał Staś? Drzewo, w którym mieszkali w puszczy (baobab). Test z lektury "W pustyni i w puszczy" - poziom trudny. 15 pytań z języka polskiego. #w #pustyni #i #w #puszczy #henryk #sienkiewicz. Staś otrzymał chininę dla chorej Nel, dostali też jedzenie, herbatę, broń proch, kompas itp. P F Zadanie 4. Czy uda Ci się uzupełnić tytuły lektur szkolnyc. Jaką złotą radę dostałbyś od Małego Księcia. Pytania zawarte w teście. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza. RawlisonZgłoś błąd; Jak nazywał się Staś? Test ogólny. polskiej .W pustyni i w puszczy - test wiedzy. Dzieci i rodzice w powieści TEN OBCY .mgr Agata Wojewódzka Scenariusz lekcji języka polskiego do przeprowadzenia w klasie V szkoły podstawowej Temat lekcji: Przygody Stasia i Nel - nasze spotkanie z powieścią Henryka Sienkiewicza „W pustyni i w puszczy" 1.

Pięć szybkich pytań, które sprawdzą twoją wiedzę z różnych dziedzin.

W jaki sposób dzieci dawały zna ć, że żyj ą? Komentarze sameQuizy: 3Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami. Test składa się z 18 pytań. Serwis zamknięty. Masz świetny pomysł na quiz? Uczniowie dzielą się swoimi wrażeniami po przeczytaniu powieści.Test ze znajomości treści lektury "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu. "W pustyni i w puszczy" - test dla klasy V sprawdzający umiejętność czytania ze zrozumieniem Małgorzata Rembiasz "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza - sprawdzian wiadomości i umiejętności z lektury Beata Jabłońska "W świecie gdzie dobro i miłość zwyciężają" - test ze znajomości baśni w klasie IV Lidia BrusWitaj na stronie Quizz.pl. Rozwiąż test. Rozpocznij test Tagi. "W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imię i nazwisko I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią. pytanie 1 z 10. Sprawdzian przygotowany dla klasy V.kategoria: Polski; test: W pustyni i w puszczy; Test: W pustyni i w puszczy Opis testu: Autor nie dołączył opisu testu Liczba pytań: 42 Poziom: Łatwy Rozwiązany:. Lista pytań W pustyni i w puszczy Zaznacz wszystkie Odznacz wszystkie Wybrano pytań / Jak się nazywał mąż Fatimy?Egzamin ósmoklasisty - zadania z języka polskiego.

rozmowa z Mahdim, nieprzyjęcie wiary Mahdiego przez Stasia, głód .Test znajomo ści lektury „W pustyni i w.

Główni bohaterowie "W pustyni i w puszczy" nazywają się: Krzyś i Lola; Staś i Nel; Tomek i Zosia; Sprawdź się w poniższych tematach: Spongebob. "W pustyni i w puszczy" Henryk Sienkiewicz. Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego. Staś Tarkowski i Nelly Rawlison.a) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. Z jakiego plemienia pochodził Kali? - Felix, Net i Nika oraz Gang N. - Do której siostry z "Bal.Test z lektury ,,W Pustyni i w Puszczy". Zobacz podobne quizy: #j-polski #ksiazki #lektury #pustynia #puszcza #szkola. Na jakim kontynencie rozgrywa si ę akcja powie ści? (0-2) Z przeczytanego fragmentu powieści W pustyni i w puszczy wypisz porównanie literackie. Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj się. Nauka: W Pustyni i w Puszczy - Henryk Sienkiewicz Test z języka polskiego z odpowiedziami. Inne tryby testu. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraChcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki H. Sienkiewicza ''W pustyni i w puszczy'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki? "W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imię i nazwisko I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią. 14Zgłoś błąd Ile lat miała Nel? Test: Henryk Linde z pochodzenia był: a) Szwajcarem b) Niemcem c) Francuzem. polskiej b) angielskiej c) nie dowiadujemy się o tym na kartach powieści d) francuskiej''W pustyni i w puszczy'' Henryka Sienkiewicza - quiz sprawdzający z lektury. Inne tryby .Szczegółowy sprawdzian ze znajomości lektury " W pustyni i w puszczy". W arkuszu egzaminacyjnym z języka polskiego znajdą się różne typy zadań. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test. W pustyni i w puszczy. moje sprawdziany kl 3 juka chomikuj.pdf. 8Zgłoś błąd Jakiej narodowości był ojciec Stasia?. Przygotuj się na kartkówkę z języka polskiego. Życzę miłego rozwiązywania. "Jeszcze Polska." Kraków. Test z lektury: „W pustyni i w puszczy". Test z lektury!.Komentarze

Brak komentarzy.