Opowieści z narnii sprawdzian klasa 4
Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Katalog Katarzyna Majchrzak, 2015-02-05 Piekary Śląskie Język polski, Sprawdziany i testy "Opowieści z Narnii" test ze znajomości lektury.76% Plan wydarzeń "Opowieści z Narnii. Sprawdź, którą z postaci najbardziej przypominasz! sz.p.michal.g „Opowieści z Narnii" - do kogo jesteś podobny? Lew, Czarownica i Stara Szafa" 75% Recenzja Opowieści z Narnii; 67% Charakterystyka Edmund'a Pevensie "Opowieści z Narnii. Czy Córka Ewy z .Opowieści z Narnii: Lew,Czarownica i stara szafa (2005) Podczas II wojny światowej czwórka rodzeństwa zamieszkuje na wsi w domu ekscentrycznego profesora. 2020-04-06 22:21:37 Walczysz z diabłem.6) Clive Staples Lewis Opowieści z Narnii , Smak przygody , Klasa 5 , NOWE Słowa na start! Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię. 5.Aslana porównałbym do króla. Serwis zamknięty. Dzieci odkrywają przejście przez szafę do magicznej krainy zwanej Narnią. Kto śledził Aslana, gdy szedł w stronę .Chcę sprawdzić waszą wiedzę na temat lektury Opowieści z Narnii lew czarownica i stara szafa. a) z Czarownicą b) z olbrzymem Grzmotołupem c) z wilkiem Maugrimem 13. Lew, Czarownica i stara szafa" (lektura obowiązkowa) - test podsumowujący (klucz)Może znacie "Opowieści z Narni" (autor: C.S.

Lewis)? TEST SPRAWDZAJĄCY WIADOMOŚCI PO SZKOLE PODSTAWOWEJ DLA.doc.

test z akademii pana kleksa.doc.Opowieści z Narni. 0 112 26.Jednym z ważniejszych bohaterów cyklu powieści „Opowieści z Narnii" autorstwa Clivea Staplesa Lewisa jest Aslan. sprawdzian dziady, kamizelka, fraszki klasa I.doc. Postacie i gatunki filmowe. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraSprawdzian kompetencji polonistycznych dla klasy IV Drogi uczniu, przeczytaj uważnie tekst, a następnie odpowiedz na zawarte pod nim pytania. Sprawdź, ile pamiętasz! Nagle zauważyła, że zbliża się do niej jakaś postać.Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki ''Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki? Aslan jest postacią tytułową w powieści „Lew, czarownica i stara szafa" - tytułowy lew to właśnie Aslan. ZapraszamyCo wiesz o opowieściach z Narnii? Rozwiąż test i sprawdź!Plik test Opowieści z Narnii.doc na koncie użytkownika annagawin7 • folder Lektury SP scenariusze lekcji • Data dodania: 17 wrz 2012. Czy posiadasz wzrok sokoła? S. Lewis "Opowieści z Narnii Lew czarownica i stara szafa" Streszczenie lektury. „DOBRY WIECZÓR - - powiedziała Łucja.Plik sprawdzian opowieści z narnii.doc na koncie użytkownika wiolkaok • folder język polski • Data dodania: 17 mar 2011. Rozpocznij quiz.

// odp.

a) ."Opowieści z Narnii. , Język polski , Reforma 2017 Szkoła podstawowa klasy 4,8 , Zasoby , dlanauczyciela.plMoją ulubioną przygodą z lektury "Opowieści z Narnii" jest ta, w której Łucja spotkała Fauna Tumnusa. Samo imię Aslan pochodzi z języka tureckiego i oznacza właśnie lwa.Sprawdzian ze znajomości treści lektury "Opowieści z Narnii" C. Wymień imiona dzieci, bohaterów powieści. Co się stało z Aslanem pewnej nocy przy Kamiennym Stole (co obserwowały dziewczynki)? a) olbrzymia płyta z szarego kamienia wsparta na 4 głazach b) olbrzymia płyta z czarnego kamienia wspatra na 2 głazach c) olbrzymia płyta z szarego kamienia wsparta na 2 głazach 12. Powodzenia! Kompletnie nie wiedziała co zrobić, gdzie iść. Lew .4.Szafa i lustro pełnią rolę połączenia dwóch światów i dzięki nim można przejść do wspaniałej krainy Narni. Którą z pięciu ras dowodziłbyś w bitwie? .Napisałem tę opowieść dla ciebie, ale kiedy zaczynałem ją pisać, nie zdawałem sobie. - Jednakże - zauważył pan Tumnus - w Narnii jest zima, i to od tak dawna! Autorem książki jest C. Sprawdzamy znajomość tekstu - Które zdania są prawdziwe? Archiwum testów dostępne tylko do odczytu. Jak wyglądał Kamienny Stół? sz.p.michal.g • 4 lata temu • #lektury #opowiesci-z-narnii. Sprawdź się! Gdy jedna z głównych bahaterek powieści, Łucja, przedostała się przez szafę do krainy Narnii, przystanęła koło latarni.

Jeśli chcecie sprawdzic, na ile, rozwiążcie mój test o pierwszej części + dwa pytania ze wszystkich.

W zadaniach 9 - 16 zapisz swoją odpowiedź. Jeżeli będziemy tak stać i rozmawiać w tym śniegu, to możemy się przeziębić. Co chciałbyś w sobie zmienić? Jak dobrze znasz fabułę ksążki Opowiesci z Narnii? Kto i czym zabił Aslana? Powodzenia. Anime .„Opowieści z Narnii. Podobne działy. Na podstawie książki Bolesława Prusa Lalka odpowiedz na pytania. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Zobacz 3 odpowiedzi na zadanie: Opowieści z Narnii klasa 4? 66% Aslan przedstawienie postaci oraz opis najciekawszej sceny z lektury "Opowieści z Narnii. Lew, czarownica i stara szafa - test wiedzy ze znajomości lektury. PS Proszę, pisazcie komentarze, a jeśli macie i chcecie, to w komentażach podawajcie też swojego funtest,a.Opowieści z Narnii - praca klasowa. Ponieważ w krainie zwierząt Narni pełni rolę króla, który z pomocą czwórki rodzeństwa miał zapobiec odbiciu Narni przez złą czarownicę.Oferta wydawnicza GWO: podręczniki szkolne, multimedia, e-booki, zeszyty ćwiczeń, zbiory zadań, książki pomocnicze, poradniki dla nauczyciela, pomoce .Test ze znajomości lektury kl.IV: „ Opowieści z Narnii. Opowieści z Narnii. a) olbrzymia płyta z szarego kamienia wsparta na 4 głazach b) olbrzymia płyta z czarnego kamienia wsparta na 2 głazach c) olbrzymia płyta z szarego kamienia wsparta na 2 głazach 4. Lew, Czarownica i Stara Szafa" 76% Streszczenie "Opowieści z Narnii". Który członek 5SOS umówiłby się z Tobą? Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Kto jest autorem tych słów? // odp.Oferta wydawnicza GWO: podręczniki szkolne, multimedia, e-booki, zeszyty ćwiczeń, zbiory zadań, książki pomocnicze, poradniki dla nauczyciela, pomoce .PRÓBNY SPRAWDZIAN W SZÓSTEJ KLASIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ „Z wizytą w Narnii" Źródło nr I Przeczytaj uważnie tekst Raz jeszcze rozejrzał się wokoło i doszedł do wniosku, że to miejsce nie bardzo mu się podoba, wobec czego już postanowił wracać do domu, gdy nagle, gdzieś daleko w lesie, odezwał się dźwięk dzwoneczków.Test z lektury: „Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa". Który złoczyńca z „Harry'ego Pottera" Cię porwie, a który bohater uratuje? Sprawdź się! Z kim Piotr stoczył pierwszą walkę? Rozwiąż test!Test wiedzy o Opowieściach z Narnii. W zadaniach 1 - 8 wybierz jedną z trzech odpowiedzi i literkę przy niej zaznacz kółkiem. Ogólna wiedza filmowa. Quiz z wiedzy o książce C.S. Lewisa "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa". Lew, Czarownica i stara szafa" to lektura sugerowana dla klasy 4 lub 5..Komentarze

Brak komentarzy.