Pytania na sprawdzian z lektury w pustyni i puszczy
- To szatan wcielony!. na naszej stronie do tworzenia własnych list marketingowych używanych w kampaniach reklamowych prowadzonych przez nas w Internecie (m.in. na .W pustyni i w puszczy - test wiedzy. .Pytania na sprawdzenie znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt. 47 Obserwuj autora Dodaj do. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania. Chłopiec .Życzymy miłej lektury. bBLOG Czytaj bloga! Tekst do zadań 1-11 -Wiesz, Nel - mówił Staś Tarkowski do swojej przyjaciółki, małej Angielki - wczoraj przyszli zabtie (policjanci) i aresztowali żonę dozorcy Smaina i jej troje dzieci - tę Fatmę, która już kilka razy przychodziła do biura do twojego ojca i do mego. 2010-03-09 07:13:34Jakie można zadać pytania na spr. Test z lektury "W pustyni i w puszczy" - poziom trudny. z lektury "w pustyni i w puszczy" ? Co wydarzyło się, gdy Nel po raz pierwszy poszła do Kinga? ''W pustyni i w puszczy'' Henryka Sienkiewicza - quiz sprawdzający z lektury. Życzę miłego rozwiązywania. 2010-02-25 17:30:43; jakie pytania mogą być na sprawdzianie z lektury w pustyni i w puszczy?. Na jaką chorobę Nel zachorowała w "Krakowie" ?Test z lektury szkolnej W pustyni i w puszczy. klejenie latawców, złapanie Nasibu przez goryla, nauka chrześcijaństwa, chrzest kalego i Mei, drzewa bananowe. 47 Obserwuj autora. czyli test z Angielskiego na pora.

Skipper, Kowalski .Szczegółowy test z lektury.

Kto podarował Stasiowi i Nel lekarstwo .a) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki H. Sienkiewicza ''W pustyni i w puszczy'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki? - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest z lektury: „W pustyni i w puszczy". Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania. START; Wieści z MEN i KO; Nasza galeria. W teście W pustyni i w puszczy znajdziesz następujące pytania: Pytanie 1: Jak na nazwisko miała Nel? Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Sprawdzian z lektury "W pustyni i w puszczy" I. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę. Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? - zawołał .Kartkówka z lektury W pustyni i w puszczy. Kraina Wa-himów. Lista pytań W pustyni i w puszczy Zaznacz wszystkie Odznacz wszystkie Wybrano pytań /. aABC Tu znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Góra Lindego - znajdowała się tam wioska, gdzie Nel wracała do zdrowia.

Jak Kali nazywał Nel (najczęściej) ? Rozwiąż test!TEST " W PUSTYNI I W PUSZCZY" czy dobrze przeczytałeś książkę ? Wypełniając test wiedzy, nauczysz się nowych wiadomości na temat tej lektury i rozwiążesz test aby dostać szustkę. Sprawdź, czy odpowiesz na pytania teoretyczne. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu. Wioski murzyńskie. Gatunek literacki W pustyni i w puszczy to powieść przygodowa dla dzieci i młodzieży. 2015-10-24 14:21:56; jakie pytania mogą być na sprawdzianie z lektury w pustyni i w puszczy? Nie było w powieści Kalego. U góry znajdziesz quiz W pustyni i w puszczy 28.W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę. Nelly Rawlison i Staś Tarkowski Nel Rawlison i Stanisław Tarkowski Nelly Rawlison i Stanisław Tarkowski Nelly Rawlison i Stanisław .Plik W PUSTYNI I W PUSZCZY pytania.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder W PUSTYNI I W PUSZCZY • Data dodania: 6 maj 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Szczegółowy sprawdzian ze znajomości lektury " W pustyni i w puszczy". Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.wiedza z lektury ,,W pustyni i w puszczy'' - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera.

2010-02-25 17:30:43; Jakie są najczęstsze pytania na kartkówce ze znajomości lektury "W pustyni i w.

Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza. W pustyni i w puszczy'' Twój wynik: 70 na 70 pkt Dziękujemy za zabawę i udział teście! Pytanie 2: Jak Nel nazwała Słonia? Napisz do nas. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w .„W pustyni i w puszczy" wydrukowano po raz pierwszy w latach 1910-1911 jako powieść w odcinkach na łamach „Kuriera Warszawskiego". W formie książkowej utwór został wydany w 1912 r. Pomysł na postać Stasia autor zaczerpnął z historii jedynego syna polskiego inży-niera pracującego przy budowie Kanału Sueskiego. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę. Wszystko o serwisie i dużo więcej! Nie ma tam elementów fantastycznych.Język polski, Sprawdziany i testy W pustyni i w puszczy materiały dydaktyczne. O Profesorze - Napisz do Nas - Reklama - Regulamin - Polityka prywatności - Najczęściej zadawane pytania-Zgłoś błąd 2000-2020: Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Test z lektury w pustyni i w puszczy, czy te pytania mogą być na kartkówce? Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel! Jak nazywali się główni bohaterowie? 2011-12-11 18:00:36; Jakie można zadać pytania na spr.

Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany W pustyni i w puszczy - test znajomości lektury.

V ze znajomości lektury „ W pustyni i w puszczy" cz III 1. 1270 Obserwuj autora Zobacz profil. Jaki jesteś, na podstawie Twojego avatara w Bit.Pytania do sprawdzianu z lektury "W pustyni i w puszczy" HENRYK SIENKIEWICZ: „W PUSTYNI I W PUSZCZY. przyszedł zdenerwowany Staś, Staś wszedł na słonia, King nie chciał wypuścić Nel. Jaką broń, dostał Staś na Gwiazdkę? Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel? 2010-03-09 07:13:34Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Witaj na stronie Quizz.pl. Dokładniejszy niż streszczenie :) testomaniak.pl. Serwis zamknięty. cCO NOWEGO?Zobacz quiz: "W pustyni i w puszczy" Henryk Sienkiewicz. remington sztucer strzelba AK-10 : 2. Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? U góry znajdziesz quiz W pustyni i w puszczy. Opis testu. Usunąć ten komentarz? Pytania zawarte w teście. W pustyni i w puszczy - test znajomości lektury. 37360. nie nazywał Jej. Masz prawo jazdy? W pustynii i w puszczy. .Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.Jak nazywały się zwierzęta towarzyszące dzieciom na kartach książki?-słoń King i pies Saba Jak miała nazwisko Nel?-Rawlison Kto napisał "W pustyni i w puszczy"?-Henryk Sienkiewicz Kim z zawodu byli ojcowie dzieci?-inżynierami Pies Nel ma na imię?-Saba Słoń, którego znalazła Nel na imię miał?-King z lektury "w pustyni i w puszczy" ? #XD 02 listopada 2016. Ej ktoś wie jakie były pytania na sprawdzianie z lektury w pustyni i w puszczy proszę .W jaki mieście mieszkali bohaterowie? Cześć te quizy pomogą wam sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności możecie sobie wybrać książki,lektury,powieści,prozy,a nawet bohaterowie naszych lektur.Witaj na stronie Quizz.pl. Średnia 8/12W pustyni i w puszczy - opracowanie lektury drukuj. Wyślij zgłoszenie. Dzieci już nie są na pustyni. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.TESTY I MATERIAŁY W pustyni i w puszczy • W pustyni i w puszczy • pliki użytkownika megi122 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Henryk Sienkiewicz W pustyni i w puszczy.jpg, KRÓTKI SPRAWDZIAN Z TEREŚCI w pustyni i w puszczy.docIle wiesz o lekturze „W pustyni i w puszczy"? Jakimi zwierzęciami byli Saba i King ?. Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza. Mirusinda 3 lata temu. Co w prezencie na Boże Narodzenie otrzymały dzieci od ojców? Przeczytaj uważnie poniższy fragment powieści i odpowiedz na pytania. Zawiera 16 pytań..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt